KULÜP

Fenerbahçe Serkan Acar Resort&Sports Topuk Yaylası

Düzce, Kaynaşlı İlçesi, Topuk Yaylası Mevkiinde 2011 Yılı Temmuz ayında açılan Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport, 150 dönümden büyük bir arazi üzerinde ve 2.500 metrekarelik bir alanda inşa edilmiştir. Fenerbahçe Topuk Yaylası Resort & Sport birinci sınıf otel hizmetleri verilmektedi.

40 adet Standart, 40 adet Dublex oda yiyecek içecek hizmetleri ile Kongre Üyelerimiz, Temsilci Üyelerimiz, Tüm Misafirler, Toplantı Grupları ve Kamp için gelen Takımlarımızı yüksek standartlarda ağırlamaktadır, Göl manzaralı Standart odalarda Balkon, Dublex odaların tamamında Balkon bulunmaktadır.

Bütün odalarımızda merkezi ısıtma-soğutma sistemi mevcuttur. TV, telefon, elektronik kasa, gar dolap, saç kurutma makinesi, duş, mini bar, kablosuz internet bağlantısı, banyoda telefon bulunmaktadır.

Fenerbahçe Topuk Yaylası tesisimizde 3 adet UEFA standartlarına uygun çim futbol sahası, kış turizmi için kayak pisti, 2 km göl çevresi yürüyüş yolu, orman içinde 4,5 km lik treking parkuru, piknik alanı, standartlara uygun kapalı voleybol ve basketbol sahaları mevcuttur.

Kamp ve dinlenme tesisi imkânlarının yanı sıra toplantı düzeninden 25 ile 100 kişi aralığında günışığı alan toplantı ve çalıştay odaları ve gelişmiş teknik donanımı ile kurumsal organizasyonlarınızda da değerlendirilebilmektedir.

Adres: Topuk Yaylası Kaynaşlı / Düzce

Mail: rezervasyonty@fenerbahce.org

https://www.instagram.com/fbtopukyaylasi/?hl=tr

https://www.facebook.com/fenerbahcetopukyaylasi

Faks: 0380 547 7400

Tesisten Fotoğraflar

/