KULÜP

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri

Futbol A Takımımızın eskiden Samandıra olarak bilinen şimdilerde ismi Sancaktepe olarak değişen ilçede bulunan idman sahası, geçtiğimiz yıllar içerisinde "Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri" adını almıştır.

80.000 metrekarelik bir alanda yer alan ve Aziz Yıldırım’ın başkanlık dönemi içerisinde 1997-2000 yılları arasında devam eden inşaat ile daha çağdaş bir alt yapı ve daha modern bir görünüme kavuşmuş olan tesis, Türkiye genelindeki diğer spor kulüplerinin de gıpta ederek baktığı bir donanıma sahiptir.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri, 5 yıldızlı bir otel konforuna sahip iç dizaynıyla oyuncuların ve çalışanların rahatlarını sağlayacak şekilde inşaa edilmiştir. Tesislerin içinde kış bahçesi, yemekhanesi, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, power plate salonu, kum voleybol sahası, 2 ayrı çim sahası, oyun salonu, basın odası ve oyunculara özel odalar bulunmaktadır.

Ayrıca tesislerin hemen yanında bulunan çam ağaçlarıyla kaplı ormanda bulunan parkurlar da oyuncularımız dönemsel olarak dayanıklılık çalışmaları yapma şansı buluyorlar.

Faks: 0216 564 1998

Tesisten Fotoğraflar

/