VOLEYBOL

Kaptanımız, Gururumuz Eda Erdem Dündar’ı Onurlandırdık

14 Ocak 2020 Salı 21:12

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımımızın kaptanı Melih Mahmutoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılma hakkını elde ederek ülkemizi sevince boğan ve bu gururu bizlere bir kez daha yaşatan A Milli Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar’a Fenerbahçe Beko’nun Asvel’i konuk ettiği karşılaşma öncesi çiçek takdim etti.
 
A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıta Elemeleri final maçında karşılaştığı Almanya’yı, kaptanımız Eda Erdem Dündar’ın liderliğinde 3-0 yenerek 2020 Tokyo Olimpiyatları’na katılma hakkı elde etti. Avrupa ikinciliğinin ardından Hollanda’da düzenlenen elemelerde de tarihi bir başarıya imza atan Filenin Sultanları, 2012’nin ardından tarihinde 2. kez olimpiyat oyunlarına katılma başarısı gösterdi.
 
Elemelerdeki etkili oyunu, final maçında kaydettiği 14 sayı ve bloklarıyla galibiyette önemli rol oynayan milli takımımız ile Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın kaptanı Eda Erdem Dündar, Fenerbahçe Beko’nun Asvel’le oynayacağı karşılaşma öncesi Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nu tıklım tıklım dolduran taraftarlarımız tarafından tezahüratlar eşliğinde alkışlarla karşılandı. Fenerbahçe Beko kaptanı Melih Mahmutoğlu’nun çiçek vererek onurlandırdığı kaptanımız Eda, bu sevgi seli karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Fotoğraflar: Burak Saltık

Basın Fotoğrafları