LÖSEV’den tüm hastalarına koli koli mutluluk!

30 Nisan 2021 Cuma 13:58

LÖSEV, Lösemili Çocuklar Vakfı yardımlaşma duygusunun en güzelinin yaşandığı Ramazan ayı boyunca gönüllü ve bağışçılarının destekleriyle hazırlanan ihtiyaç kolilerini, tüm Türkiye’deki lösemili çocuklar ve ailelerinin evlerine ulaştırıyor. Ramazan ayı boyunca koli koli mutluluk gönderimleri devam edecek.
 
“Ramazan ayında yoksul bir aileyi doyurmak, hasta bir çocuğu iyileştirmek, gözü yaşlı bir anneyi gülümsetebilmek ibadetlerin en güzelidir.” düşüncesiyle her yıl binlerce ailenin sofrasını bereketle donatan LÖSEV, bu yıl da ara vermeden desteklerine devam ediyor.
 
Siz de Ramazan’da Lösemili çocuklarımıza “Koli Koli Mutluluk” hediye edebilirsiniz
 
Ramazan ayı boyunca ailelere iletilen kolilerde kuru gıdadan et ve et ürünlerine kadar birçok çeşit bulunuyor. LÖSEV ’e kayıtlı ailelere gönderilmek üzere “Ben de bir paket almak istiyorum.” diyorsanız aşağıdaki seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.
 
•             Acil Yardım Paketi,
•             Orta Aile Paketi,
•             Büyük Aile Paketi,
•             Mutlu Aile Paketi,
•             Çok Sevinçli ve Zengin Büyük Aile Paketi,
 
Sizler de mübarek Ramazan ayında Türkiye’deki bütün banka şubelerinin bağış ekranlarından, ülkemizin her köşesindeki PTT şubelerinden, LÖSEV ofislerini arayarak ya da ziyaret ederek, tüm faturalı hatlardan 3406’ya BAGIS ya da 1998’e FİTRE yazıp bir SMS göndererek bağışınızı gerçekleştirebilir, bilgi almak için 0312 447 06 60 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Yine detaylı bilgiye https://www.losev.org.tr/bagis/Ramazan.html linkinden ulaşabilir, yardımlarınızı iletebilirsiniz.

Basın Fotoğrafları