MASA TENİSİ

Masa Tenisi Takımlarımızdan çifte şampiyonluk: Kadın Takımımız 17., Erkek Takımımız ise 7. şampiyonluğunu kazandı

29 Mayıs 2024 Çarşamba 17:35

Fenerbahçe Kadın ve Erkek Masa Tenisi Takımlarımız, Süper Lig'de 2023-2024 sezonunu şampiyonlukla tamamladılar.
 
Masa Tenisinde Süper Lig 2023/24 sezonu Bursa’da 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılan play-off 4’lü final müsabakalarıyla sona erdi.
 
4’lü finalde 3’te 3 yapan Fenerbahçe Kadın Masa Tenisi Takımımız ligdeki 17. şampiyonluğunu elde ederken, Erkek Takımımız ise ligdeki 7. şampiyonluğunu göğüsledi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaları Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya da takip etti.
 
Gülpembe Özkaya, Özge Yılmaz, Zeynep Duran, Betül Nur Kahraman ve Shima Safaei'den oluşan Fenerbahçe Kadın Masa Tenisi Takımımız 4’lü final etabının ilk gününde Ankara ekibi Tigem Spor’u ve Balıkesir’den Bupiliç Spor'u 3-2 yendi. Kadın Takımımız ikinci gün ise Bursa Büyükşehir Belediye Spor’u 3-1 mağlup etti ve 4’lü finalde 3’te 3 yaparak Masa Tenisi'nde Süper Lig 2023-24 sezonunu şampiyon tamamladı.
 
Hakan Işık, İbrahim Gündüz, Bilal Selim Tok, Ahmet Berk Tükenmez ve Hamidreza Taherkhani’den oluşan Fenerbahçe Erkek Masa Tenisi Takımımız 4’lü final etabının ilk gününde Kocaeli KBS ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü'nü 3-1 yendi. Erkek Takımımız ikinci gün ise Adana Çiltar Masa Tenisi İhtisas’a 3-2 mağlup olmasına rağmen averajla Süper Lig 2023-24 sezonunu şampiyon tamamladı.

Kadın ve Erkek Takımlarımız maçların ardından düzenlenen törenle madalyalarını ve kupalarını aldılar.

Basın Fotoğrafları