FUTBOL

Futbol A Takımımız yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı

08 Ağustos 2020 Cumartesi 20:55

Profesyonel Futbol Takımımız 2020-2021 sezonu hazırlıklarına akşam saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetimindeki antrenmanda yeni transferlerimiz Mert Hakan Yandaş, Gökhan Gönül, Caner Erkin, İsmail Yüksek ve Barış Sungur da yer aldı.

Antrenman öncesinde oyuncularımızla saha içerisinde bir toplantı yapan Teknik Direktörümüz Erol Bulut, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugünden itibaren birlikte çok zaman geçireceğiz. BEN kelimesini bundan sonra kullanmayacağız, BİZ olacağız. Biz olduğumuz sürece başarılı oluruz. Saygı ve disiplin benim için çok önemli. Hepimiz birbirimize, buradaki profesyonellere ve personele saygılı olacak. Futboldan para kazanıyoruz, futbolun tüm unsurlarına ve tabii ki Fenerbahçemize saygı duyacağız. Bol toplantılarımız olacak, toplu ve bire bir görüşmelerle birbirimizden beklentilerimizi ortaya koyup maksimum verim için çalışacağız. Hepinize başarılar ile dolu bir sezon diliyorum.” şeklindeki açıklamasıyla yeni sezon öncesinde başarı dileklerini iletti.

Teknik Direktörümüz Erol Bulut’un kadrosunda görev yapacak teknik ekip de oyuncularımıza tanıtıldı. Yeni transferlerimiz de teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla tanışma fırsatı yakaladı. Takımımız, sahaya Fenerium’un hazırladığı yeni antrenman kıyafetleriyle çıktı.

Saha içerisinde gerçekleştirilen toplantının ardından antrenmanı takip eden basın mensuplarının bulunduğu bölüme giden Teknik Direktörümüz Erol Bulut, yeni sezonda başarılar diledi.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında kiralık olarak takımdan ayrılan Mathias Zanka, Michael Frey, Oğuz Kaan Güçtekin, Batuhan Yılmaz, Cebrail Akbulut ve Okan Turp da antrenmanda yer aldı.

Sosyal mesafe kuralları gözetilerek Teknik Direktörümüz Erol Bulut yönetiminde saat 18.15’te başlayan antrenmanın ilk 30 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman pas çalışmalarıyla devam etti. İdman, teknik ve taktik çalışmalarla noktalandı. Antrenmanda yer alan genç oyuncularımız takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştı.

Futbol A Takımımız, yeni sezon hazırlıkları kapsamında 9 Ağustos Pazar günü sabah saatlerinde sağlık kontrollerinden geçecek. Takımımız, aynı gün Can Bartu Tesislerimizde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

Basın Fotoğrafları