SPOR OKULLARI

Fenerbahçe Spor Okulları Necdet Niş Futbol Turnuvası yapıldı

05 Kasım 2018 Pazartesi 14:18

Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Şampiyonası kapsamında yapılan bölgesel turnuvalar 3-4 Kasım tarihlerinde Fikirtepe Tesislerimizde İstanbul/Anadolu yakası etabıyla devam etti.

Geçtiğimiz hafta Avrupa yakasında bulunan futbol okullarımızın mücadele ettiği organizasyona kulübümüzün simge isimlerinden Serkan Acar’ın adı verilirken, 3-4 Kasım tarihlerinde Anadolu yakasında bulunan futbol okullarımızın yer aldığı turnuvaya ise yakın zaman önce aramızdan ayrılan, Profesyonel Futbol Takımızda görev yapıp önemli başarılar kazanan, Kulübümüz ve Türk futbolu için önemli bir değer olan Necdet Niş’in ismi verildi.
Necdet Niş Futbol Turnuvasına Anadolu yakasında bulunan futbol okullarımızın 2007-2008 ve 2009-2010 doğum tarihli sporcuları katıldı. 2007-2008 kategorisinde Beykoz Futbol Okulumuz ilk sırada yer alırken, Çekmeköy Futbol Okulumuz ikinci oldu. 2009-2010 kategorisinde ise Ümraniye Futbol Okulumuz birinci, Çekmeköy Futbol Okulumuz ikinci sırada yer aldı.

Dereceye giren futbol spor okullarımız yaz döneminde yapılması planlanan Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Şampiyonası'nda mücadele etmeye hak kazandı. Bu vesile ile Kulübümüzün geleceği olarak gördüğümüz minik sporcuların mücadele ettiği bu önemli turnuvalara isimleri verilen Kulübümüz için önemli yere sahip rahmetli Serkan Acar ve rahmetli Necdet Niş’i saygı ve sevgi ile anıyoruz. 

Haberin diğer fotoğrafları

/