Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

25.7.2017
Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubemizin Büyükada Kampı Medyaya Tanıtıldı

Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubemizin bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Büyükada Kampı, bir basın gezisiyle medyaya tanıtıldı.

Fenerbahçe Doğuş Yelken Şube Sorumlusu Selma Altay Rodopman ile kampta bulunan antrenörler, basın mensuplarına kampı, Fenerbhaçe Doğuş Yelken Şubemizin çalışma prensipleri ve hedefleri hakkında bilgiler verdi.  Medya mensupları Dünya ve Avrupa şampiyonaları ile Olimpiyatlara hazırlanan sporcularımızda özel röportajlar gerçekleştirdi.

Şube Sorumlumuz Selma Altay Rodopman, antrenörlerimiz Dr.Malte Philipp, Stefan de Vires, Ercan Karagün, Mariia Dolynsak Köroğlu, Yaşar Kabakçıoğlu, Hazal Şişman ve Arıkan Toksoy gözetiminde gerçekleşen kampta; Laser, 420, 470 ve Optimist A, B ve C takımlarımızın sporcuları yoğun bir program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor. Yelkencilerimiz kamp programı dahilinde hava şartlarına göre 4-6 saat süren deniz antrenmanlarının yanı sıra her gün yüzme antrenmanları, teorik eğitimler ve kondisyon çalışmaları yapıyorlar. Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubemizin Büyükada Kampı 28 Temmuz Cuma günü sona erecek.

 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar