Fenerbahçe Gazetesi’nin 169. Ocak Sayısı Çıktı!..

04 Ocak 2018 Perşembe
Milyonların tutkusu, Fenerbahçelilerin merakla beklediği Fenerbahçe Gazetesi’nin 169. Ocak sayısı yine dopdolu içeriği ile tüm Fenerbahçelilerin beğenisine sunuldu. Hedefimiz her zaman olduğu gibi Fenerbahçeli taraftarlara ve sarı laciverte gönül verenlere doğru bilgi aktarmak…

Fenerbahçe Gazetesi’ni Fenerium Mağazaları, Merkez Gazete Bayileri ve Fenerbahçe Dernekleri ile Turkcell-Dergilikte bulunan Erkek ve Hobi kategorilerinden de ulaşabilirsiniz.  http://trcll.im/dergilik

Gazetede yayınlanan, Fenerbahçe ile ilgili güncel, doğru haber, özel fotoğraflar ve yeni tasarımıyla okuyucularımızın hizmetine giren www.fenerbahcegazetesi.com web sitemizden de takip edebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde bulunan e-gazete butonuna tıklayarak gazetemizi dijital olarak okuyabilirsiniz.

*Gazetemizin Ocak sayısında kapağımızı Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımımızın Genç Futbolcusu Oğuz Kağan Güçtekin süslüyor. Genel Yayın Yönetmenimiz Atila Bartın’ın yapmış olduğu özel röportajı sadece Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Efsane futbolcumuz Cemil TURAN, gazetemizin köşesini yine boş bırakmadı ve “2018 Şampiyonluk Senesi Olsun” dedi.

*Fenerbahçemizin Süper Lig’de oynadığı maçların ayrıntılarını Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atila BARTIN bu sayımızda “Yeni Yılınız Kutlu Olsun” başlıklı bir yazı yazdı.

* Futbol Takımlarımızın Altyapı Koordinatörü olan efsanelerimizden Müjdat Yetkiner, Fenerbahçemizin ilk yarı performansını Gazetemize değerlendirdi.

*Kulübümüzün kurucularından olan Ziya Songülen’in anıt mezarı Başkanımız Aziz Yıldırım’ın da katıldığı özel bir törenle açıldı. Törenle ilgili ayrıntıları gazetemizde bulabilirsiniz.

*İlklerin kulübü olan Fenerbahçemiz bir ilke daha imza attı. Stadımızın altında sadece çocuklar için Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü kuruldu. Yapılan lansmandan özel fotoğrafları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımımız yine dopdolu. Takımımızın Aralık ayında yaptığı maçları Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

*Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımızın hem Euroleague’de hem de kendi ligindeki büyük yürüyüşü devam ediyor. Takımımızın yaptığı tüm maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Kadın Basketbol Takımımızın Genç Oyun Kurucusu Melisa Korkmaz ile yaptığımız özel röportajı Fenerbahçe Gazetesi’nde keyifle okuyabilirsiniz.

* Konuk yazarlarımızdan Ersoy Sandalcı’nın yabancı sporcu sınırlaması ile ilgili gazetemize özel yazdığı yazıyı okuyabilirsiniz.

* Yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Ferhat Demirkıyık’ın “İlk yarının kralı Giuliano” başlıklı yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

* 2017 senesi Fenerbahçemiz açısından unutulmaz bir yıl oldu. 63 takım şampiyonluğu kazanan kulübümüzün, 2017  değerlendirmesini Baki Aydın gazetemize özel yazdı.

*Duayen gazeteci-yazar Eyüp KARADAYI, “Fenerbahçe’yi Fenerbahçe yapan kahramanlar” köşesinde bu ay Kamil Ekin’i konuk ediyor.

*Fenerbahçe Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımızın geçtiğimiz ay yaptıkları maçları gazetemizde bulabilirsiniz.

* U19 Futbol Takımımızın Başarılı Futbolcusu Toprak Yürük, Fenerbahçe taraftarı olduğunu söyledi. Toprak Yürük ile yaptığımız özel röportaj Fenerbahçe Gazetesi’nde…

*Fenerbahçe Müze Müdürü Alp Bacıoğlu’nun, “Fenerbahçe Futbol’da 28 Kez Şampiyon Oldu” başlıklı yazısının ikinci bölümünü Fenerbahçe Gazetesi’nde bulabilirsiniz.

*Basketbol yazılarıyla gazetemize katkıda bulunan Jak Benzonana’nın yazmış olduğu “Dünyanın en güzel takımları hedefe doğru” yazısını gazetemizde bulabilirsiniz.

* Başkanımız Aziz Yıldırım Kadın üyelerimizle yılbaşı yemeğinde bir araya geldi. Yılbaşı yemeğinden özel fotoğrafları gazetemizde bulabilirsiniz.

*Gazeteci Eyüp Karadayı Bunları Biliyor Musunuz? Başlıklı köşesinde her zaman Fenerbahçe ve Dünya sporu ile ilgili ilginç anekdotları arayıp, buluyor ve sizler için kaleme alıyor… www.fenerbahcegazetesi.com

*Gazetemizin değerli yazarlarından olan Aydın Şenyuva’nın “Basketbolda başarı hikayesi” başlıklı yazısını gazetemizde okuyabilirsiniz.

*Bunların dışında çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçe Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz…

* Fenerbahçe Gazetesi’ne yazıları ile katkıda bulunan; Eyüp KARADAYI, Bedri BAYKAM, Cemil TURAN, , Jak BENZONANA, , Atila BARTIN, Emre POLAT’ın yazılarıyla gazetenin köşelerini süsleyen, güçlü kalemlerin ilginç yazıları sizlerle birlikte…

* Bunların dışında, çeşitli branşların faaliyetleri ile yurdun ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulu Fenerbahçeliler Dernekleri’nin aktiviteleri, sosyal içerikli etkinliklerini, spor okullarının faaliyetlerini  yine Fenerbahçe Gazetesi’nde okuyabilirsiniz.

* İmtiyaz sahibi ve Sorumlu yazı işleri müdürü Atila BARTIN, önderliğinde hazırlanan her sayısı ses getiren ve okurlarının büyük beğenisini kazanan Fenerbahçe Gazetesi, Fenerbahçelilerin gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.. Gazetemiz, taraftarla bütünleşerek ve onlardan aldığı güçle Fenerbahçe’nin bilinmeyen ve merak edilen yanlarını tanıtmaya devam edecektir.

ÖNEMLİ UYARI

Fenerbahçe Gazetesi’ne abonelik ve diğer görüşmeler sadece;  0551 292 1907 no.lu telefondan ve web sitemizden yapılmaktadır: www.fenerbahcegazetesi.com

Bunun dışında abonelik sistemimiz yoktur.

Fenerbahçe Gazetesi’ni bulamayan taraftarlar, detaylı bilgi için info@fenerbahcegazetesi.com adresine e-posta atabilirler.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar