FBÇGK Katılımcıları Kadın Voleybol Takımımızla Seremoniye Çıktı

02 Aralık 2017 Cumartesi
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın, Venüs Sultanlar Ligi 10. haftasında Metro Enerji Salonu’nda Çanakkale Belediye’yi konuk ettiği maç öncesinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları maç önü seremonisinde yer aldı.
 
Maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkede hazır bulunan katılımcılar sahaya çıkan kadın voleybol takımımıza başarılar diledi.  Unutulmaz bir deneyim yaşayan FBÇGK’lı çocuklar seremoninin ardından aileleriyle birlikte tribünlerdeki yerlerini alarak maç boyunca takımımızı destekledi.
 
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübünün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru sonrasında telefonla kayıt yatırarak seremonide yer alma şansı elde eden katılımcılar bu eşsiz hatıra için FBÇGK ekibine teşekkürlerini iletti.
 
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.
 
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58180
 
Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.
 
Ayrıntılı bilgi için: 
0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan) 
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem) 
0(216) 542 16 90 (Selin)
 
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri: 
 
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik 
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org
 
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar