Fenerbahçe Doğuş Yelken Boğaziçi Üniversitesi ile Elele

24 Kasım 2017 Cuma

Fenerbahçe Doğuş Yelken’in kurumsal eğitim programı çerçevesinde 4 yıldır eğitim verdiği Boğaziçi Üniversitesi Denizcilik ve Yelken Kulübü, yılın 2. yarışını gerçekleştirdi. 

Fenerbahçe Doğuş Yelken’in Dereağzı’ndaki tesislerinde yapılan yarışlara ekibin deneyimli mezun üyelerinin yanı sıra 1*, 2*, mil kazanma ve yarışçılık eğitimlerine devam eden yeni Yelkenciler de katıldı. 

Sporcuların birbirleriyle kaynaşması ve yeni yelkencilerin yarış konusunda tecrübe kazanması açısından oldukça önemli olan etkinliğe yaklaşık 60 kişi katıldı.  

Fenerbahçe Doğuş Yelken antrenörlerinden Eray Özdemir’in hakemliğinde gerçekleşen antrenman yarışı, beşer kişiden oluşan dokuz ekip ve her birinde üç ekibin yarıştığı üç ayaklık eleme etabı ile düzenlendi.

Yarışlarda finale yükselenler Sırma Karaca, Umut Erol Kapancı ve Tamer Özgen’in ekipleri oldu. Eleme etabının hemen ardından yapılan heyecanlı final etabından ise günün galibi olarak ayrılanlar Sırma Karaca ve ekibi oldu.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Doğuş Yelken Boğaziçi Üniversitesi ile Elele Fenerbahçe Doğuş Yelken Boğaziçi Üniversitesi ile Elele Fenerbahçe Doğuş Yelken Boğaziçi Üniversitesi ile Elele