FBÇGK Spor Yönlendirme Programı’nda Basketbol, Voleybol ve Cimnastik Dersleri Gerçekleşti

19 Kasım 2017 Pazar
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü'nün, katılımcılarının bedensel gelişimlerine destek olmak ve spor bilinci yüksek bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak adına Fenerbahçe Spor Okulları işbirliği ile başlattığı Spor Yönlendirme Programı, 18 ve 19 Kasım tarihlerinde yapılan deneme dersleriyle başladı.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Kamp Tesisleri’nde Basketbol, Voleybol ve Cimnastik branşlarında gerçekleşen deneme derslerinde farklı yaş gruplarındaki Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları yer aldı. Katılımcılara ders başlangıçlarında Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtü hediye edildi. Branşların temel olarak tanıtıldığı derslerde, katılımcılar çok keyifli ve eğlenceli 1 saat geçirdi. Dersler sırasında Fenerbahçe Spor Okulları’nın değerli hocaları katılımcılarla özel olarak ilgilendi. Tamamlanan derslerin ardından günün anısına hatıra fotoğrafları çekildi.

Spor Yönlendirme Programı Devam Edecek

Spor Yönlendirme Programı kapsamında 25-26 Kasım tarihlerinde Futbol, Masa Tenisi ve Atletizm branşlarında deneme dersleri gerçekleşecek.  Kontenjan ve ders saat bilgileri aşağıda yer almaktadır. Spor Yönlendirme Programına kayıt yaptırmak için 0216 542 16 71-93 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Kasım ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=57998

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
                             0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
                             0(216) 542 16 71 (Pelin)
                             0(216) 542 16 38 (Didem)
                             0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar