Hazırlıklar Sürüyor

16 Temmuz 2017 Pazar
Yeni sezon hazırlıkları kapsamında, ikinci kamp dönemi için İsviçre’nin Lozan şehrinde bulunan Profesyonel Futbol Takımımız, akşam saatlerinde yaptığı günün ikinci antrenmanıyla çalışmalarını sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde TSİ 19.30’da başlayan antrenman, 1 saat 30 dakika sürdü. Olympique Marseille maçında görev alan oyuncularımız antrenmanı rejenerasyon çalışması ile tamamlarken, diğer oyuncularımız ise koşu, ısınma ve çabukluk hareketlerinin ardından 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas çalışmalarının ardından antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla tamamlandı. Brezilyalı golcü Fernandao ise takım ayrı özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.

Profesyonel Futbol Takımımız yeni sezon hazırlıklarını yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek. Ekibimiz TSİ 21.00’de ise İspanyol ekibi Athletic Bilbao ile hazırlık maçında karşılaşacak.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor Hazırlıklar Sürüyor