Şampiyon Takımı Ölümsüzleştiriyoruz

25 Mayıs 2017 Perşembe

Enerjisini ve gücünü taraftarlarımızdan alan Fenerbahçe Spor Kulübümüz, lisanslı üreticisi Starelya firmasına sarı lacivert renklere gönül vermiş büyük taraftarları için koleksiyon değeri olan yeni bir ürün tasarlattı.

Başta koç Obradovic olmak üzere basketbol takımının 5 oyuncusunun 3 boyutlu figürlerinin yer alacağı bu özel set Fenerbahçe’ nin kuruluşunun 110. yılı ve muhteşem Avrupa Şampiyonluğu zaferi şerefine tüm dünyada sadece 1907 adet ürettirildi.

İsme özel düzenlenecek olan ve basketbolcuların imzalarının da bulunacağı  “Limited Edition“ sertifikası ile birlikte Fenerbahçeli taraftarlara ulaştırılacak bu set ile taraftarlarımız her geçen yıl daha da değerlenecek özel bir koleksiyona sahip olacak.   

Dünyada ilk defa bir spor kulübünün basketbol takımı oyuncuları için gerçekleştirdiği bu projede Fenerbahçe Basketbol Takımı oyuncularına ait dijital modeller “Üç Boyutlu Fotografik Görüntüleme“ tekniği kullanılarak elde edilmiştir. Detaylı tasarım süreçlerinden geçirilerek 3 boyutlu olarak modellenmiş ve özel 3D yazıcılarda kompozit içerikli bir alçı kullanılarak renkli olarak üretilmiştir.  

Fenerbahçe Spor Kulübünün Starelya firması ile gerçekleştirdiği bu özel projenin ‘’Dijital Teknoloji’’ dünyasında olduğu kadar taraftarlarımız arasında da büyük ses getireceğine inanıyoruz.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Şampiyon Takımı Ölümsüzleştiriyoruz Şampiyon Takımı Ölümsüzleştiriyoruz Şampiyon Takımı Ölümsüzleştiriyoruz