Engelli Vatandaşlarımız Stadımızı Ziyaret Etti

23 Mayıs 2017 Salı
Ahmet Edip Önder Özel Eğitim, Mesleki Eğitim Merkezi’nden Fenerbahçe’ye gönül veren 20 engelli öğrenci, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’ni ziyaret etti.

Kadıköy Şube ve Ataşehir Bölge Sorumluluğunun ev sahipliğinde Ataşehir Başkanı Semih Selimoğlu ve Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez’in de yer aldığı organizasyonda; öğretmenleri Şafak Tahtalı, Sibel Çelik ve Hamdullah Akyüz ile birlikte Stadımızı ziyaret eden 20 engelli vatandaşımız, Fenerbahçe Müzesi’ni gezdi ve ardından Maraton Tribünü’nde fotoğraf çektirdi.

Organizasyonda engelli öğrencilerimizin çok keyif aldığı ve Fenerbahçe’ye olan duygularının ve bağlılıklarının perçinlendiği de dikkatlerden kaçmadı.

Resmi İnternet Sitemize açıklamalarda bulunan Ataşehir Bölge Sorumluluğu Başkanı Semih Selimoğlu, “Fenerbahçe’ye gönül vermiş engelli kardeşlerimize kendi stadımızı gezdirmek ve müzemizi göstermek istedik. Coşkularını; hayallerindeki futbolcuların futbol oynadığı sahada ve ayak bastıkları yerde daha muhteşem bir şekilde yaşıyorlar. Biz de onlarla birlikte bu keyfi yaşıyoruz. Önemli olan, bu kardeşlerimizin Fenerbahçe sevgisini daha da pekiştirmek” dedi. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün öğrencilerimiz açısından sadece bir spor kulübü değil aynı zamanda spor tarihini bünyesinde  bulunduran bir kulüp olduğunu vurgulayan Semih Selimoğlu, Fenerbahçe’ye gönül veren Fenerbahçelilerin Fenerbahçe tarihini çok iyi bilmeleri gerektiğini söyledi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Engelli Vatandaşlarımız Stadımızı Ziyaret Etti Engelli Vatandaşlarımız Stadımızı Ziyaret Etti Engelli Vatandaşlarımız Stadımızı Ziyaret Etti