Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı

01 Ekim 2016 Cumartesi
İstanbul Caddebostan Parkuru’nda 26 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Optimist ve Laser Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden yelkencilerimiz,  toplamda kazandıkları 9 madalya ile zirvede yer aldılar.

7’si Optimist sınıfından 8’i Laser sınıfından olmak üzere toplamda 15 sporcuyla Optimist ve Laser Türkiye Şampiyonası’nda mücadele eden Fenerbahçemiz, en fazla madalya kazanan kulüp oldu.

Türkiye Şampiyonası’nda Yelkencilerimizin Elde Ettiği Sonuçları:
Laser 4.7 Kızlarda              1. İlayda Veziroğlu
Laser Radial Kızlarda         1. Çağla Dönertaş
Laser Radial Genelde         2. Çağla Dönertaş
Laser 4.7 Genelde              4. Emir Ordu
Laser 4.7 Genelde              3. İlayda Veziroğlu
Laser 4.7 Juniorda              1. Emir Ordu
Laser Radial Gençlerde      2. Uğur Esen
Optimist Juniorda                2. Can Kaşka
Optimist Genelde                4. Kerem Erkmen

Selma Altay Rodopman: “Tüm sporcularımla gurur duyuyorum”

Fenerbahçe Yelken Şubemiz Sorumlusu Selma Altay Rodopman, yelkencilerimizin Türkiye Şampiyonası’nda elde ettikleri başarılara ilişkin Resmi İnternet Sitemize şu açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Yelken Şubesinde üstlendiğim şube sorumluluğu görevimde 1.yılımı geride bırakırken, Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiğimiz bu sonuçlar hem kulübüm hem yelken camiası adına oldukça sevindirici. 1 yıl boyunca yaptığımız çalışmaların karşılığını alıyoruz. Şubemizin tüm sporcuları ile gurur duyuyorum. Sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyorum.  Şubemize verdikleri destek ile her zaman yanımızda olan Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'a, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve tabi ki fedakarca yaptıkları yoğun çalışmalarla bu başarıda büyük emeği olan antrenörlerimiz Kemal Muslubaş, Ercan Karagün ve  Hazal Şişman’a ekip ruhunu her zaman ön planda tutan, ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim. Fenerbahçe Yelken Şubesi olarak amatör branşlara önem veren Fenerbahçe çatısı altında daha çok sporcu yetiştireceğimize, yelkeni hak ettiği yere getireceğimize ve daha da başarılı olacağımıza inanıyorum."

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı Yelkencilerimiz Türkiye Şampiyonası’nı Zirvede Tamamladı