Kulübümüze tebrik mesajları

22 Aralık 2010 Çarşamba

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımızın Dünya Kulüpler Şampiyonu olması üzereni Başkanımız Aziz Yıldırım’a birer kutlama mesajı gönderdi. Türkiye Futbol Federasyonu da Fenerbahçe Acıbadem için bir kutlama mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Başkanımız Aziz Yıldırım’a gönderdiği mesajda, "Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı’nın Dünya Kulüpler Şampiyonu olmasından büyük mutluluk duydum. Ülkemize bu büyük başarıyı kazandıran başta voleybolcular ve teknik kadro olmak üzere, tüm Fenerbahçe Camiasını tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum" ibarelerini kullandı.

Başbakan R.Tayyip Erdoğan’dan Başkanımız Aziz Yıldırım’a gelen tebrik mesajında ise "Dünya Kulüpler Arası Voleybol Şampiyonası’nda Fenerbahçe Acıbadem Voleybol Takımı’nın elde ettiği kıymetli zafer, milletçe hepimize büyük sevinç yaşatmıştır.
Dünya Şampiyonu olan bayan voleybolcularımızı ve teknik ekibi canı gönülden kutluyor, başarılarınızın devamını diliyor, selamlar sunuyorum"
ibareleri yer aldı.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül ise mesajında, "Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın Doha’daki şampiyonada bir ilki gerçekleştirerek dünya şampiyonu olması ve adını Türk Spor Tarihi’ne bir kez daha yazdırması, spor teşkilatının başında bulunan birisi olarak beni ziyadesiyle memnun etmiştir.
Böylesine anlamlı ve büyük bir sonuçta emeği geçenlerin başında gelen siz saygıdeğer başkanımızı, yönetim kurulu arkadaşlarınızı ve bu zaferde emeği geçen sporcuları, teknik heyeti en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Türk sporuna yaşattığınız bu gururdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum"
ibarelerini kullandı.

TFF kutlama mesajı yayınladı

Öte yandan, Türkiye Futbol Federasyonu da resmi internet sitesinden yayınladığı bir mesajla Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımızı tebrik etti. ’Fenerbahçe Acıbadem’i tebrik ediyoruz’ başlığıyla yayınlanan mesajda şu ibareler kullanıldı:
 
"Milli Takımlar resmi tedarikçisi Acıbadem’in ana sponsoru olduğu Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımının, Dünya Kulüpler Şampiyonu olmasını kutlarız.
 Bu tarihi başarıdan ötürü Acıbadem Grubu ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nü, yöneticileri ile tüm voleybol camiasını en içten dileklerimizle tebrik ederiz"