Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

12.10.2017
Fenerbahçe Doğuş Yelken Basınla Buluştu
Fenerbahçe Doğuş Yelken, keyifli bir toplantı eşliğinde basınla bir araya geldi.

Sezona, Doğuş Grubu sponsorluğu ile merhaba diyen; yenilenen tesisleri ve kadrolarıyla ulusal ve uluslararası arenada yüksek hedeflerle çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe Doğuş Yelken, Şube Sorumlusu Selma Altay Rodopman, olimpik sporcular Ateş-Deniz Çınar, Çağla Dönertaş, Beste Kaynakçı, Simay Aslan, Amatör Şubeler Koordinatörü Fikret Çetinkaya, Doğuş Grubu Kurumsal İletişim Yöneticisi Esra Tezel ve Fenerbahçe Spor Kulübü Medya Grubu'ndan Çağatay Durgun’un da katılımlarıyla Yelken basınından önemli isimleri ağırladı.

Naviga Magazin’den Tuğba Noyan, Ucase’den Selma Uca, Yatch Türkiye’den İrem Orhan, Motor Boat’tan Kadir Pirasoğlu ve Eray Emin Aydemir’in yer aldığı basın buluşmasında Fenerbahçe Doğuş Yelken’in dünya standartlarında yenilenen tesisleri gezildi. Sıcak bir sohbet ortamında geçen buluşmada şubenin yeniden yapılanma süreci, sporcularımızın olimpiyat hedefleri ve yapılan çalışmalar anlatıldı.

Fenerbahçe Doğuş Yelken Sorumlusu Selma Altay Rodopman, "Yelken basınını ağırladığımız çok güzel bir buluşma oldu. Hep birlikte tesislerimizi gezdik, hedeflerimizi konuştuk, sporcularımızın heyecanını paylaştık. Yelken ailesinin fertleri olan değerli basın mensupları, yelkenin gelişip büyümesine dair yaptığımız çalışmaları büyük beğeniyle karşıladılar. Bizimle oldukları için kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi. 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar