Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

4.10.2017
Fenerbahçe Doğuş Yelken’in Olimpik Sporcuları Nahita ile Les Voiles’te

Bu yıl 30 Eylül- 8 Ekim 2017 tarihlerinde St. Tropez’de düzenlenen prestijli yelken yarışı ‘Les Voiles de Saint-Tropez’ heyecanlı başladı. 

Yelken Şubemizin sponsoru Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in Nahita isimli yatıyla yer aldığı yarışlara olimpik sporcularımız Beste Kaynakçı, Simay Aslan ve Alican KAynar da Şahenk’in davetlisi olarak katıldılar. 

3 sporcumuzun da dünyaca ünlü yelkencilerle birlikte eşsiz bir deneyim yaşadığı yarışlarda Ferit Şahenk, 470 sınıfının efsane ikilisi Hırvat yelkenciler Sime Fantela ve Igor Marenic ile birlikte yarışıyor. 

Sporcularımız Beste ve Simay Les Voiles’de yer almalarına dair yaptıkları açıklamada, "Nahita ile yelken yapmak bizim için harika bir deneyim. Bize bu fırsatı verdiği ve olimpiyat yolundaki tüm desteği için Sayın Ferit Şahenk’e sonsuz teşekkür ederiz" dediler. 

36 yıldır uluslararası alanda amatör ve ünlü yelkencilerin birlikte yer aldığı Wally sınıfında yapılan yarışlardan daha önce birincilik ve ikincilik başarısıyla dönen; şuanda yapılan 4 yarışta lider konumda olan Ferit Şahenk ve ekibine başarılar diliyoruz.