Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 SINIFI
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist C Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

26.8.2017
420 SINIFI

 


Oyuncunun Adı:Begüm Böke
Doğum Tarihi:28-06-2000
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:54
Mevkii:420
Forma Numarası:202658
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2008

Millilik Sayısı:10

Başarıları:2013Optimist Türkiye Şampiyonası bayanlar 2, 2013 Optimist Federasyon Kupası Bayanlar 2, 2013 Optimist Yarıyıl Kupası bayanlar 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 2, ayak Bayanlar 3, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak Junior 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 2, Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 1, 2012 Optimist İstanbul İstanbbul Şampiyonası bayanlar 2, Junior 3,3 geneel 5, 2013 Optimist İstanbul Şampiyonası bayanlar 20
 
 
   
Oyuncunun Adı:Duru Bayramoğlu
Doğum Tarihi:15-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-70
Kilosu:56
Mevkii:420
Forma Numarası:53828
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Başarıları: Urla International Regatta Junior Kizlar 1., 2014 Optimist Bolge Kupasi Junior Kizlar 2., 2015 Optimist Bolge Kupasi Kizlar 2., 2015 Optimist Bolge Kupasi Junior Kizlar 1., 2015 Optimist Il Sampiyonasi Kizlar 2., 2015 Optimist Il Sampiyonasi Junior Kizlar 2., 2017 420 Il Sampiyonasi Kizlar 2., 2017 420 Il Sampiyonasi Genel 3.

 
 
 
   
Oyuncunun Adı:Zeynep Koçyiğit
Doğum Tarihi:13-10-2001
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-62
Kilosu:57
Mevkii:420
Forma Numarası:54266
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Millilik Sayısı:7

Başarıları: 2017 Kış Kupası Kızlar 2., 2107 Türkiye Şampiyonası Kızlar 2., 2107 Gençlik Bakanlığı Federation Kupası Kızlar 2., 2017 Atatürk Kupası Genel Klasman 3. Kızlar 2., Gençler 2017 Balkan Şampiyonası Kızlar 2., 2017 İl Birinciliği Genel Klasman 1.
 
 
   
 
Oyuncunun Adı:Zeynep Berin Göl
Doğum Tarihi:22-02-2000
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:56
Mevkii:420
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2017
Daha Önce Oynadığı Takımlar: Marmara yelken Kulübü

Millilik Sayısı:40

Başarıları: 2014 Optimist İl Birinciliği Genel 3. / Kızlar 1., 2015 Optimist İl Birinciliği Kızlar 2., 2015 Yarıyıl Kupası Optimist Kızlar 1., 2015 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Kızlar 3., 2015 Optimist Türkiye Şampiyonası Kızlar 1., 2015 Port Bourgas Regatta Kızlar 3., 2015 Optimist Dünya Şampiyonası Kızlar Grup 9., 2015 Optimist Rank Listesi Kızlar 1., 2016 Federasyon Kupası Laser 4.7 Kızlar 3., 2016 Laser 4.7 Türkiye Şampiyonası Kızlar 2., 2016 Laser 4.7 Rank Listesi Kızlar 2., 2017 Laser 4.7 Türkiye Şampiyonası Kızlar 3., 2017 Laser 4.7 Atatürk Kupası Kızlar 3.
 
 
   
Oyuncunun Adı:İclal Doğa Demirel
Doğum Tarihi:07-05-2002
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-55
Kilosu:45
Mevkii:420
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi: 2017
Daha Önce Oynadığı Takımlar: Marmara Yelken Kulübü

Millilik Sayısı:85
Başarıları: 2015 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği, 2015 Optimist Federasyon Kupası Kızlar 2.si, 2016 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği, 2016 Optimist International Bourgas Regatta Kızlar 1.si, 2016 Optimist Federasyon Kupası Kızlar 3.sü, 2016 Optimist Yarıyıl Kupası Kızlar 2.si, 2017 Optimist Avrupa Takım Yarışı Şampiyonası 2.liği, 2017 Optimist Türkiye Şampiyonası Kızlar 2.,

 
 
 
   

Oyuncunun Adı: Sabri Kerem Erkmen

Doğum Tarihi:12-08-2003
Doğum Yeri:Amerika
Boyu:1-62
Kilosu:46
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:1907
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Millilik Sayısı: 95

Başarıları: 2013 Atatürk Kupası Junior Klasman1., 2014 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Genel Klasman 3., 2014 Yarıyıl Genel Klasman 1., 2014 Türkiye Şampiyonası 3., 2015Türkiye Takım Şampiyonası 2., 2016 Yarıyıl Kupası 2., 2016 Federasyon Kupası 3., 2016 Türkiye Şampiyonası 3., 2016 Avrupa Takım Şampiyonası 2., 2017 Kış Kupası 4., 2017 Türkiye Şampiyonası 2., 2017 Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası 2., 2017 Asya ve Okyanusya Şampiyonası 4.

 

 
   

Oyuncunun Adı: Elif Sayıl

Doğum Tarihi:03-03-2004
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:50
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:73
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Başarıları: Optimist Week Junior Kız 2, HYK Kupası Junior Kız 1, HYK Kupası Kızlar 2, HSSK Kupası Junior Kız 1, HSSK Kupası Kız 1, İGOR Kızlar 3., İYK Kupası Kızlar 3,

 

 

   
 

Oyuncunun Adı: Kaan Meriç

Doğum Tarihi:16-04-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-65
Kilosu:45
Mevkii:Optimist A Takımı
Yelken Numarası:108
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2012

Başarıları: 2016 Atayı Anma Kupası Genel 5., 2016 İstanbul Yelken Trofesi Genel 5., 2016 İstanbul Yelken Altın Kilit Kupası Genel 3.

 

 

   

Oyuncunun Adı: Dario Deniz Ergun

Doğum Tarihi:30-01-2002
Doğum Yeri:İtalya/Empoli
Boyu:1-66
Kilosu:57
Mevkii:Laser 4.7
Yelken Numarası:201323
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:206

Daha Önce Oynadığı Takımlar:İstanbul Yelken Kulübü,Marmara Yelken Kulübü
Başarıları: 2016Optimist İl 3.Genel, 2017 Laser 4.7 Balkan Şampiyonası, 2017 Laser 4.7 Türkiye Şampiyonası Junior 5., 2017 Laser 4.7 Federasyon Kupası Junior 3., 2017 Atatürk Kupası Laser 4.7 Junior 2., 2017 Laser İl Şampiyonası Laser 4.7 Genel 1 Junior 1., 2017 Bölge Kupası Laser 4.7 Genel 1 Junior 1.

 

 

   

Oyuncunun Adı: Toprak Şengüller

Doğum Tarihi:18-03-2002
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-78
Kilosu:60
Mevkii:Laser 4.7
Yelken Numarası:197817
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:207

Daha Önce Oynadığı Takımlar:Marmara Yelken Kulübü
Başarıları: Fenerbahçe Kupası genel 2. Junior 2.,