Voleybol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   Fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Voleybol Takımı
- Genç ve Yıldız Kız Voleybol
- Küçük Kız Voleybol
- Kadın Voleybol Takımı İdari ve Teknik Kadro
- BAŞARILAR
- Kadın Voleybol Fikstür ve Puan Durumları
 

 

Bahar Toksoy Guidetti: "Taraftarların Desteğiyle Oynamayı Dört Gözle Bekliyorum"
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın yeni transferi Bahar Toksoy Guidetti, ilk açıklamalarını Resmi Sitemize yaptı. Fenerbahçe'nin başarısı için elinden geleni yapacağını söyleyen yeni Sarı Melek, "Taraftarların desteğiyle oynamayı dört gözle bekliyorum" dedi.  

Öncelikle transfer sürecine değinen Orta Oyuncu, "Doğumdan sonra bu seviyedeki takımla voleybola geri dönmek hedefimdi. Doğum sonrası antrenmalara başlamıştım. Menajerim de bu süreçte takımlarla görüşmeye başladı. Fenerbahçe, bizim için çok güçlü bir adaydı. Üst seviyedeki bir takımla  voleybola tekrar geri dönmek benim için önemliydi. Bu sebepten dolayı Fenerbahçe'yi tercih ettik. Umarım her şey iyi olur" diye konuştu.

Takıma yardımcı olmak istediğine vurgu yapan 28 yaşındaki isim, "Takıma yardım etmek için buradayım. Fenerbahçe her zaman şampiyonluk için oynayan bir ekip. Şimdi de öyle. Kupa Voley'in kazanılmasının ardından önümüzde lig ve Şampiyonlar Ligi var. Bu kulvarlar için sıkı çalışmaya devam. Hedefimiz her zaman kupa kaldırmak; ben de bu hedefler doğrultusunda takıma yardım etmeye çalışacağım" ifadelerini kullandı.
 
Son olarak da taraftarlara değinen Bahar Toksoy Guidetti, "Fenerbahçe taraftarının yarattığı mükemmel atmosferi biliyorum. Onların desteğiyle oynamayı da dört gözle bekliyorum" dedi.

20 numaralı formayı giyecek olan Yeni Sarı Melek Bahar Toksoy Guidetti, röportaj sonrası objektiflerimize çubukluyla poz verdi.        
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar