Voleybol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   Fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Voleybol Takımı
- Genç ve Yıldız Kız Voleybol
- Küçük Kız Voleybol
- Kadın Voleybol Takımı İdari ve Teknik Kadro
- BAŞARILAR
- Kadın Voleybol Fikstür ve Puan Durumları
 

 

Maret Balkestein-Grothues: "Fenerbahçe’de olmaktan dolayı çok mutluyum"
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın yeni transferi Maret Balkestein-Grothues, Fenerbahçe gibi büyük bir camiada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın kadrosuna kattığı Hollanda’lı smaçör Maret Balkestein-Grothues Resmi İnternet Sitemize açıklamalarda bulundu. Maret şunları söyledi:

“Fenerbahçe’de olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyorum. Takımda karşılıklı oynadığım çok oyuncu var. Özellikle yabancı oyunculardan Natalia Pereira, Yeon Koung Kim, Eda Erdem Dündar’la çeşitli turnuvalarda karşılıklı oynadık. Kısa sürede buradaki organizasyonun ne kadar iyi olduğunu gözlemledim. Bu tarz bir antrenman sistemi içerisinde olmaktan dolayı memnunum. Takımın içerisindeki antrenman seviyesi ve teknik seviye çok yüksek. Her oyuncu burada olmayı hayal ediyordur diye tahmin ediyorum. Transfer sürecinde, menajerim, Marcello Abbondanza ile tanışıyordu. Kafamda İstanbul zaten vardı ve şu an buradayım. Fenerbahçe taraftarını tabii ki çok iyi biliyorum çünkü futbol takımında çok fazla Hollandalı oyuncu var; Robin van Persie, Jeremain Lens. Aynı zamanda Teknik Direktörde Hollandalı; Dirk Advocaat. O yüzden burada olmaktan dolayı çok mutluyum.”
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar