Voleybol Şubesi > Erkek Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Erkek Voleybol Takımı
- Küçük Erkek Voleybol
- Yıldız Erkek Voleybol
- Genç Erkek Voleybol Takımı
- Erkek Voleybol Takımı Teknik ve İdari Kadro
- BAŞARILAR
- Erkek Voleybol Fikstür ve Puan Durumu
 

 

30.1.2018
Guillaume Quesque ile Alen Sket’in Maç Önü Görüşleri
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımız, CEV Erkekler Şampiyonlar Ligi A Grubu 4. hafta müsabakasında 31 Ocak Çarşamba günü (yarın) İtalyan ekibi Cucine Lube Civitanova ile Burhan Felek Spor Salonu’nda karşılaşacak.

Maç öncesi Resmi Sitemize açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımımızın Fransız ve Sloven smaçörleri Guillaume Quesque ile Alen Sket, karşılaşmanın zorluğuna dikkat çektiler. Taraftarlarımızı maça davet eden ikili, en iyi oyunlarını göstermek için sahada olacaklarını söylediler.

Guillaume Quesque: “Sahaya ruhumuzu yansıtmamız gerekiyor”

İtalyan ekibi Cucine Lube Civitanova’nın Avrupa’daki en iyi takımlardan biri olduğunu belirten Guillaume Quesque, taraftarlarımıza en iyi oyunlarını göstermek için sahada olacaklarını söyledi. Guillaume Quesque, “Dünya’da en iyi oyunculardan bazılarına sahipler ve Lube bu kupanın favorilerinden. Bu maçta iyi bir sonuç alabilmemiz için sahaya ruhumuzu yansıtmamız gerekiyor. Bu maça tüm taraftarlarımızı davet ediyorum. Eğer iyi bir maç izlemek istiyorlarsa bu maç doğru maç. Taraftarlarımıza en iyi oyunumuzu göstermek için sahada olacağız” açıklamasını yaptı.

Alen Sket: “Tüm taraftarlarımızı bizi desteklemeye davet ediyoruz”

Rakibi tanıdıklarını belirten Sloven smaçör Alen Sket ise, taraftarlarımıza destek çağrısında bulundu. Alen Sket, “Lube’yi tanıyoruz. Dünya’nın en iyi takımlarından bir tanesi. Bu maça en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Şu anda takım olarak en iyi zamanlarımızda olmasak da sahaya en iyi oyunumuzu koyarak onları zorlamamız gerekiyor.  Tüm taraftarlarımızı bizi desteklemeye Burhan Felek Voleybol Salonu’na davet ediyoruz” dedi.
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar