English
 ana sayfam yap       sık kullanılanlara ekle
15 Ağustos 2018, Çarşamba,
 
Kulübümüz kategorisindeki diğer içerikler;
- Kulüp
- Tarihçe
- Yönetim
- Atatürk ve Fenerbahçe
- Amblem
- Derneklerimiz
- Başkanlarımız
- Kulübe Üyelik
- Müzemiz
- Şükrü Saracoğlu
- Reklam ve Pazarlama
- General Harrington Kupası
- İnsan Kaynakları Politikamız
- İş Başvuruları
- Üyelik ve Temsilci Üyelik Başvuru Yönergesi
- Üye ödemeleri
- Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni
 
Fenerbahce.org Hakkında

Fenerbahce.org Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi internet sitesidir.

Fenerbahce.org öncelikli olarak, taraftarlarımızın ve spor kamuoyunun kulübümüz, faaliyetlerimiz, sporcularımız ve Fenerbahçe ile ilgili diğer tüm konular hakkında en hızlı ve en doğru bilgiyi almalarını sağlamayı amaç edinmiştir.

Bu amaca yönelik olarak Fenerbahce.org altında FB İnteraktif sitemizde; Fenerbahçe ile ilgili konularda, kulübümüz ve tüm branşlarımız hakkında güncel haber yayını, taraftar ve basın duyuruları yapılmaktadır. FB İnteraktif altında güncel yayın yapılan haber kategorileri şöyledir:
Kulüpten, Futbol, Basketbol, Voleybol, Kürek, Yelken, Atletizm, Yüzme, Boks, Masa Tenisi, Altyapı UEFA , Dernekler, Fenerbahçe Kart, Fortis Türkiye Kupası, Cola Turka , Medyadan Seçmeler, Haftanın Programı, Özel Dosyalar, Fenerbahçe Dergisi Abonelik, Fenerbahçe Kredi Kartları ve Fenerium.

Spor basın ve yayın organları, Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili her türlü güncel ve doğru bilgiyi Fenerbahce.org adresinden temin edebilmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübünün şanlı tarihine, eski kadrolarına, kurumsal ve sportif bilgilerine, her türlü branştaki arşiv haberlerine ve sporcularımız ile bilgilere Fenerbahce.org adresinden ulaşılmaktadır.

Fenerbahçe.org’da bütün branşlara ait maç programı FB İnteraktif ana sayfasında yayınlanmaktadır.

Futbol takımımızın maçlarıyla eş zamanlı olarak Canlı Anlatım yapılmaktadır. Maçlarımız canlı olarak dakika dakika anlatılmaktadır.

Üyelik sistemi ile, Fenerbahce.org kullanıcı profilini daha iyi tanımak ve taraftarlarımızın tercih ve isteklerine odaklanarak internet sitemizi sürekli geliştirmek amaçlanmıştır. 

FB İnteraktif altında bulunan Taraftar Köşesi taraftarlarımızla internet ortamında etkin bir interaktif iletişim kurmak ve taraftarlarımızın Fenerbahçe.org altında iyi vakit geçirmelerini sağlamak için hazırlanmıştır. Taraftar Köşesinde, videolar, duvar kağıtları,marşlar, oyunlar, fotoğraf galerisi ve Cola Turka içerik özel, bilet satış bilgisi,Fenerbahçe Dergi, bugün doğanlar, Fenerium Tırı, Taraftar Kart, Fenerium hakkında içerikler bulunmaktadır.

Fenerbahce.org portal ve mikro site yapısı ile ilgili alanlarına göre özel içerik yayını yapılmaktadır.

Fenerbahçe Kurumsal, Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Fenerbahçe Müzesi, Futbol, Videolar Fenerbahce.org’a bağlı alt siteleri ve FB TV, FB Dergi, FB Gazete, Fenerbahçe Piyango alt sayfaları oluşturmaktadır.

Fenerbahce.org Kurumsal Sitesi ile Fenerbahçe Kurumları ile ilgilenen kişi ve kurumların ihtiyacı olan bilgilere ulaşabilmesini sağlar. Fenerbahçe Sportif A.Ş’nin Sermaye Piyasası Kurulu ile ilgili yayınladığı bilgiler, Reklam ve Pazarlama Departman’ımızın bilgileri bu yöndeki içeriklere örnek olarak sayılabilir. Aynı zamanda kurumsal sayfalarda Kulüp, Tarihçe, Yönetim, Atatürk, Derneklerimiz, Başkanlarımız, Kulübe Üyelik, Kulüp Tüzüğü, Tesislerimiz hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Şükrü Saracoğlu Stadyumu’na ait alt sitede sanal tur, stadyumumuzun tarihi, fotoğrafları ve stadyumumuz hakkında bütün bilgilere ulaşılmaktadır.

Fenerbahçe Müzesi’ne ait alt sitede müzemizin tanıtımı, videoları, fotoğrafları ve iletişim bilgileri yer almaktadır.
 
Fenerbahçe Futbol hakkında hazırlanan alt sitede Takım, Teknik Kadro, Altyapı, Puan Durumu, İstatistik, Fikstür, Bilet satışı hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Piyango özel sayfasında ise ödüllerin detaylı resimlerle ve açıklamalarıyla tanıtıldığı ve bilet satış noktalarının yer almaktadır.

Videolar alt sitesinde müzemizin kamere görüntüleri ve sadece Fenerbahce.org’da bulabileceğiniz Fenerbahçe ile ilgili videolar yer almaktadır.

Fenerbahce.org, teknoloji ve yazılım altyapısı olarak PowerWeb teknolojilerini kullanmaktadır.

 
 
 
Kurumsal İnternet Danışmanlığı