Kürek Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- KÜREK ŞUBESİ TEKNİK VE İDARİ KADRO
- KADIN TAKIM SPORCULARIMIZ
- ERKEK TAKIM SPORCULARIMIZ
- İLETİŞİM BİLGİLERİ
- TESİSLER
 

 

6.10.2017
Kürek Şubemizden Şampiyonluk Yemeği
Başarılarla dolu bir sezonu geride bırakan Fenerbahçe Kürek Şubemiz, Faruk Ilgaz Tesislerimizde şampiyonluk yemeği verdi.

Yoğun katılımın olduğu organizasyona Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Ali Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya, Fenerbahçe Eğitim Kurumları Genel Müdürü Adnan Ersan,  Hedef 1 Milyon Üye Proje Koordinatörü Ece Köprek, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Sorumlusu Miraç Çam, şube kaptanları, Yüksek Divan Kurulu ve Kongre üyelerimiz, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü üyeleri, şube antrenörleri ile sporcuları katıldı.

Gecede ilk olarak sahneye çıkan Fenerbahçe Kürek Şube Sorumlusu Çağlar Özdemir, davetlileri selamladı. Ardından kürek şubemizin tarihi, Başkanımız Aziz Yıldırım önderliğinde yapılan çalışmalar ve elde edilen başarılarının derlendiği video barkovizyon eşliğinde ekrana getirildi.

Şube antrenörlerinden Hüseyin Turoğlu’nun teşekkür konuşmasının ardından şube sporcuları ve antrenörleri sahneye davet edilerek, toplu fotoğraf çektirildi.

Mahmut Uslu: “Fenerbahçe’nin önemini herkes görüyor”

Burada Fenerbahçe Televizyonu mikrofonlarına kısa bir açıklama yapan Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, sözlerine Kürek Şube Sorumlusu Çağlar Özdemir’i tebrik ederek başladı. Konuşmasında kürek şubesinin önemine dikkat çeken Mahmut Uslu, aynı zamanda bu spor branşının zorluğuna vurgu yaptı. Bu tür organizasyonların devam edeceğini duyuran Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, “Burada Dünya üçüncüsü kardeşlerimiz var. Biz, 2-3 yıl içerisinde Dünya şampiyonları yetiştirebiliriz. Çok zor ama böyle bir görünüm de var. Kürek şubesini başta Aziz Yıldırım olmak üzere kulüp çok seviyor ve destekliyor. Bu tür organizasyonları erteliyorduk ama artık yapmamız gerektiğini hissettik. Onun için kürekçilerimizle bir aradayız, inşallah diğer şubelerle de bir araya geleceğiz. Sporcularımızı kutluyoruz. Amatörlerde Fenerbahçe’nin ne kadar önemli olduğunu herkes görüyor” diye konuştu.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen organizasyon, Fenerbahçe marşları eşliğinde sona erdi.

Kürekçilerimiz bu yıl erkeklerde tüm kategorilerde şampiyon olurken, uluslararası arenada elde ettikleri önemli başarılar da şöyle:

U23 İki Tek Avrupa Şampiyonluğu
U23 İki Tek Dünya İkinciliği
Genç Erkekler İki Tek Dünya Üçüncülüğü
Genç Erkekler İki Tek Avrupa Üçüncülüğü
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar