Kürek Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- KÜREK ŞUBESİ TEKNİK VE İDARİ KADRO
- KADIN TAKIM SPORCULARIMIZ
- ERKEK TAKIM SPORCULARIMIZ
- İLETİŞİM BİLGİLERİ
- TESİSLER
 

 

15.4.2017
Kürekçilerimiz Türkiye Kupası Şampiyonu
Sapanca Kırkpınar parkurunda yapılan Büyükler Türkiye Kürek Kupası final etabı ikinci gün yarışlarıyla tamamlandı. Fenerbahçe Kürek Şubemiz, toplamda kazandığı 11 yarış sonucu topladığı 1150 puanla şampiyon oldu.

Kürek Şubemiz, final etabının son gününde Selahattin Gürsoy ve Gökhan Güven’den oluşan B ekibimiz 2 tekte 1., İsmail Ali Bekiroğlu ve Eren Can Aslan’dan oluşan büyük erkekler A ekibimiz ise 2 tekte ikinci oldu. Yiğit Hayman ve Fatih Ünsal’dan oluşan Hafif kilo erkekler 2 tek ekibimiz ile Dora Çelebi, Emre Faik Açar, Berkcan Tamads, Mert Kaan Kartal’dan oluşan hafif kilo erkekler 4 tek ekibimiz yarışlarını 1. olarak tamamladılar.

8 tek yarışını ise Hasan Tayfun, İsmail Bekiroğlu, Gökhan Güven, İnanç Şahin, Onat Kazaklı, Fuat Rafail, Tolga Şahinoğlu, Selahattin Gürsoy ve Eren Can Aslan’dan oluşan ekibimiz 5.55,89’luk derecesiyle ilk sırada tamamladı.

Bu sonuçların ardından 1150 puan toplayan Fenerbahçe Kürek Şubemiz şampiyon oldu. Fenerbahçemizi 178 puanla Galatasaray ile 120 puanla Şişecam Çayırova takımları takip etti.
 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar