Yeni Site
Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde bulunacağı şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM TRANSFORMERS TIRI (TIR 1)  - Belediye Önü / Aliağa / İZMİR

    FENERIUM TIRI (TIR 3) - Nikah Dairesi Önü / Bandırma / BALIKESİR

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
28 29 30 31 1

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20.Hafta
Fenerbahçe-Göztepe
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30
 

2

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu/ 14.00

 

Efeler Ligi 16. hafta

Arkas Spor-Fenerbahçe 

Atatürk-Vestel Venüs Spor Kompleksi / 16.00

3
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 17. hafta
Fenerbahçe Beko – Türk Telekom
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 17. hafta

Fenerbahçe Opet-Türk Hava Yolları

Burhan Felek Spor Salonu / 14.00

Yayın: Trt Spor HD

4 5 6

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 4. hafta maçı

Chemik Police – Fenerbahçe Opet

Azoty Arena Szczecin /20.00

Yayın: D-Smart 77

7

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
Salon: Antakya Spor Salonu/ TSİ: 18.00

8
Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
Fenerbahçe Beko – Panathinaikos
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45

 

Efeler Ligi 17. hafta

Fenerbahçe-Tokat Belediyesi Plevne

Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.00

Yayın: FB TV

 

 

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 21. hafta
İstikbal Mobilya Kayserispor - Fenerbahçe
Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı / 20.30
9 10

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu/ 16.00

Yayın: FBTV

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18. hafta
Fenerbahçe Beko – Arel Üni. Büyükçekmece
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 18. hafta

Aydın Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe Opet

Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu / 15.00

11 12
UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu
Fenerbahçe-Zenit
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/20:55
 
13

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
Fenerbahçe -TTT Riga
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30
Yayın: FBTV

 

Erkekler Türkiye Kupası Çeyrek Final Maçı
Fenerbahçe Beko-Bahçeşehir Koleji
Ankara Spor Salonu/ 20.30
Yayın: Tivibu Spor
 

14 15 16
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 22. hafta
Fenerbahçe - Atiker Konyaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.00

 

Efeler Ligi 18. Hafta 
Arhavi Bld-Fenerbahçe
Arhavi/17.00

 

Erkekler Türkiye Kupası Yarı Final Maçı
Fenerbahçe Beko - Türk Telekom
Ankara Spor Salonu / 19.00
Yayın: Tivibu
17

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00
 

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 19. Hafta
Fenerbahçe Opet-Çanakkale Bld
Burhan Felek Voleybol Salonu/15.00
Yayın: FB TV

 

Erkekler Türkiye Kupası Final Maçı
Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes
Ankara Spor Salonu / 19.00
Yayın: Tivibu
18 19
Efeler Ligi 19. Hafta 
Fenerbahçe-Ziraat Bankası
Burhan Felek Voleybol Salonu/18.00
Yayın: Fenerbahçe TV
20

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
Carolo Basket-Fenerbahçe
Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena/ TSİ: 21.00
 

 

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. hafta maçı

Fenerbahçe Opet– Dinamo Moskow

Burhan Felek Voleybol Salonu / 19.00

Yayın: Spor Smart 

21

UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu Rövanş maçı

Zenit-Fenerbahçe

Saint Petersburg Stadium/20.55

22
Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
Darüşşafaka Tekfen– Fenerbahçe Beko
Volkswagen Arena/20.15
Yayın: beIN Sports 3
23

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
Salon: Servet Tazegül Spor Salonu/ 14.00

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 20 .hafta
Nilüfer Belediyesi-Fenerbahçe Opet
Bursa Cengiz Göllü Salonu/17.30

 

Efeler Ligi 20. Hafta
Fenerbahçe-İkbal Afyon Bld. Yüntaş
Burhan Felek Voleybol Salonu/14.00
24
25

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 23.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Vodafone Park/ 21.00

26

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 6. hafta maçı

C.S.M Bucuresti – Fenerbahçe Opet 

Sala Polivalenta Bucharest /21.00

27 28
Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
1 2 3
MART MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
25 26 27 28 1 2

2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 24.Hafta
Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 19.00

 

Efeler Ligi 21. Hafta
Galatasaray HDI Sigorta - Fenerbahçe
Burhan Felek Voleybol Salonu / 14.00
Yayın: TRT Spor
3
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20. hafta
Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
Sinan Erdem Spor Salonu / 15.15
Yayın: TİVİBU Spor 2

 

Vestel Venus Sultanlar Ligi 21. Hafta
Fenerbahçe Opet - Karayolları
Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.30
4 5 6 7
Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
Real Madrid – Fenerbahçe Beko
21:00 (Yerel Saat)
8 9
Efeler Ligi 22. Hafta
Fenerbahçe - İnegöl Bld.
Burhan Felek Voleybol Salonu / 13.00

 

Vestel Venus Sultanlar Ligi 22. Hafta
Halkbank - Fenerbahçe Opet
Ankara Başkent Spor Salonu / 13.00
10

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
Fenerbahçe-Botaş
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 21. hafta
Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
11 12 13 14 15
Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
Fenerbahçe Beko – Barcelona Lassa
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
16

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
Canik Belediye-Fenerbahçe
Salon: Canik Belediye Mehmet Can Öztürk Spor Salonu/ 14.00

17
18 19
Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
Fenerbahçe Beko – Buducnost
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
20 21
Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko
20:00 (Yerel Saat)
22 23 24

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23. hafta
Fenerbahçe Beko – Tofaş
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
25 26 27 28
Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
AX Armani Milan – Fenerbahçe Beko
20:45 (Yerel Saat)
29 30

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
İzmit Belediye-Fenerbahçe
Salon: Kocaeli Atatürk Spor Salonu/ 17.00
 

31
NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. hafta
Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Beko
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
2 3 4 5
Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
6

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
Salon: Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/ 16.00

7
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25. hafta
Fenerbahçe Beko – İstanbul BBSK
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
8 9
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19. hafta
Fenerbahçe Beko- Gaziantep Basketbol
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
10 11 12
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 26. hafta
Afyon Belediyespor – Fenerbahçe Beko
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
13 14

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 28. hafta
Darüşşafaka Tekfen – Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu / 15.15
Yayın: TİVİBU Spor 2
29 30 1 2 3 4 5
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 1 2 3 4
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. hafta
Fenerbahçe Beko – Banvit
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
  • 01 Şubat 2019 Cuma

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20.Hafta
    Fenerbahçe-Göztepe
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30
     

  • 02 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
    Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 14.00

     

    Efeler Ligi 16. hafta

    Arkas Spor-Fenerbahçe 

    Atatürk-Vestel Venüs Spor Kompleksi / 16.00

  • 03 Şubat 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 17. hafta
    Fenerbahçe Beko – Türk Telekom
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 17. hafta

    Fenerbahçe Opet-Türk Hava Yolları

    Burhan Felek Spor Salonu / 14.00

    Yayın: Trt Spor HD

  • 06 Şubat 2019 Çarşamba

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 4. hafta maçı

    Chemik Police – Fenerbahçe Opet

    Azoty Arena Szczecin /20.00

    Yayın: D-Smart 77

  • 07 Şubat 2019 Perşembe

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
    Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Antakya Spor Salonu/ TSİ: 18.00

  • 08 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Panathinaikos
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45

     

    Efeler Ligi 17. hafta

    Fenerbahçe-Tokat Belediyesi Plevne

    Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.00

    Yayın: FB TV

     

     

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 21. hafta
    İstikbal Mobilya Kayserispor - Fenerbahçe
    Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı / 20.30
  • 10 Şubat 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
    İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
    Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu/ 16.00

    Yayın: FBTV

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18. hafta
    Fenerbahçe Beko – Arel Üni. Büyükçekmece
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 18. hafta

    Aydın Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe Opet

    Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu / 15.00

  • 12 Şubat 2019 Salı

    UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu
    Fenerbahçe-Zenit
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/20:55
     
  • 13 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
    Fenerbahçe -TTT Riga
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30
    Yayın: FBTV

     

    Erkekler Türkiye Kupası Çeyrek Final Maçı
    Fenerbahçe Beko-Bahçeşehir Koleji
    Ankara Spor Salonu/ 20.30
    Yayın: Tivibu Spor
     

  • 16 Şubat 2019 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 22. hafta
    Fenerbahçe - Atiker Konyaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.00

     

    Efeler Ligi 18. Hafta 
    Arhavi Bld-Fenerbahçe
    Arhavi/17.00

     

    Erkekler Türkiye Kupası Yarı Final Maçı
    Fenerbahçe Beko - Türk Telekom
    Ankara Spor Salonu / 19.00
    Yayın: Tivibu
  • 17 Şubat 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
    Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00
     

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 19. Hafta
    Fenerbahçe Opet-Çanakkale Bld
    Burhan Felek Voleybol Salonu/15.00
    Yayın: FB TV

     

    Erkekler Türkiye Kupası Final Maçı
    Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes
    Ankara Spor Salonu / 19.00
    Yayın: Tivibu
  • 19 Şubat 2019 Salı

    Efeler Ligi 19. Hafta 
    Fenerbahçe-Ziraat Bankası
    Burhan Felek Voleybol Salonu/18.00
    Yayın: Fenerbahçe TV
  • 20 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
    Carolo Basket-Fenerbahçe
    Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena/ TSİ: 21.00
     

     

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. hafta maçı

    Fenerbahçe Opet– Dinamo Moskow

    Burhan Felek Voleybol Salonu / 19.00

    Yayın: Spor Smart 

  • 21 Şubat 2019 Perşembe

    UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu Rövanş maçı

    Zenit-Fenerbahçe

    Saint Petersburg Stadium/20.55

  • 22 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
    Darüşşafaka Tekfen– Fenerbahçe Beko
    Volkswagen Arena/20.15
    Yayın: beIN Sports 3
  • 23 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
    Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Servet Tazegül Spor Salonu/ 14.00

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 20 .hafta
    Nilüfer Belediyesi-Fenerbahçe Opet
    Bursa Cengiz Göllü Salonu/17.30

     

    Efeler Ligi 20. Hafta
    Fenerbahçe-İkbal Afyon Bld. Yüntaş
    Burhan Felek Voleybol Salonu/14.00
  • 25 Şubat 2019 Pazartesi

    2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 23.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Vodafone Park/ 21.00

  • 26 Şubat 2019 Salı

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 6. hafta maçı

    C.S.M Bucuresti – Fenerbahçe Opet 

    Sala Polivalenta Bucharest /21.00

  • 28 Şubat 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
MART MAÇ PROGRAMI
  • 02 Mart 2019 Cumartesi

    2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 24.Hafta
    Fenerbahçe-Çaykur Rizespor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 19.00

     

    Efeler Ligi 21. Hafta
    Galatasaray HDI Sigorta - Fenerbahçe
    Burhan Felek Voleybol Salonu / 14.00
    Yayın: TRT Spor
  • 03 Mart 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20. hafta
    Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
    Sinan Erdem Spor Salonu / 15.15
    Yayın: TİVİBU Spor 2

     

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 21. Hafta
    Fenerbahçe Opet - Karayolları
    Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.30
  • 07 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
    Real Madrid – Fenerbahçe Beko
    21:00 (Yerel Saat)
  • 09 Mart 2019 Cumartesi

    Efeler Ligi 22. Hafta
    Fenerbahçe - İnegöl Bld.
    Burhan Felek Voleybol Salonu / 13.00

     

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 22. Hafta
    Halkbank - Fenerbahçe Opet
    Ankara Başkent Spor Salonu / 13.00
  • 10 Mart 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
    Fenerbahçe-Botaş
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 21. hafta
    Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 15 Mart 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Barcelona Lassa
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 16 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
    Canik Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Canik Belediye Mehmet Can Öztürk Spor Salonu/ 14.00

  • 19 Mart 2019 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Buducnost
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 21 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
    CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko
    20:00 (Yerel Saat)
  • 24 Mart 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23. hafta
    Fenerbahçe Beko – Tofaş
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 28 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
    AX Armani Milan – Fenerbahçe Beko
    20:45 (Yerel Saat)
  • 30 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
    İzmit Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Kocaeli Atatürk Spor Salonu/ 17.00
     

NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2019 Pazartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. hafta
    Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Beko
    Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 05 Nisan 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 06 Nisan 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
    Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
    Salon: Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/ 16.00

  • 07 Nisan 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25. hafta
    Fenerbahçe Beko – İstanbul BBSK
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 09 Nisan 2019 Salı

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19. hafta
    Fenerbahçe Beko- Gaziantep Basketbol
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 12 Nisan 2019 Cuma

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 26. hafta
    Afyon Belediyespor – Fenerbahçe Beko
    Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 14 Nisan 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
    Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

  • 28 Nisan 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 28. hafta
    Darüşşafaka Tekfen – Fenerbahçe Beko
    Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu / 15.15
    Yayın: TİVİBU Spor 2
MAYIS MAÇ PROGRAMI
  • 04 Mayıs 2019 Cumartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. hafta
    Fenerbahçe Beko – Banvit
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
23. HAFTA Tüm Fikstür
22.02.19 Göztepe 1:3 Trabzonspor
22.02.19 Çaykur Rizespor 3:0 Yeni Malatyaspor
23.02.19 Sivasspor 13:30 Antalyaspor
23.02.19 Alanyaspor 16:00 Kasımpaşa
23.02.19 Medipol Başakşehir 19:00 Bursaspor
24.02.19 MKE Ankaragücü 13:30 BB Erzurumspor
24.02.19 Atiker Konyaspor 16:00 Kayserispor
24.02.19 Galatasaray 19:00 Akhisarspor
25.02.19 Beşiktaş 21:00 Fenerbahçe
  Takımlar O G B M P
1 Medipol Başakşehir 22 14 6 2 48
2 Galatasaray 22 12 6 4 42
3 Beşiktaş 22 11 6 5 39
4 Trabzonspor 23 10 6 7 36
5 Yeni Malatyaspor 23 9 7 7 34
15 Fenerbahçe 22 5 9 8 24
16 MKE Ankaragücü 22 7 3 12 24
17 BB Erzurumspor 22 4 9 9 21
18 Akhisarspor 22 4 6 12 18
Tüm Liste