Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 21-22 Ağustos 2018 tarihinde bulunacağı şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI (TIR 1), Aşıklar Düğün Salonu Önü / Merkez / SİNOP

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI (TIR 3), Anlatan Meydanı / Yalvaç / ISPARTA

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87

    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75
     

AĞUSTOS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 31 1

Hazırlık Maçı
Fenerbahçe-Cagliari
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 21.00
Yayın: D-Smart 77. Kanal

 

 

2 3 4 5
6 7
Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu İlk Maç
Benfica-Fenerbahçe
Sport Lisboa e Benfica Stadyumu/22.00
Yayın: beIN Sports
8 9 10 11
2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 1. Hafta 
Fenerbahçe-Bursaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/21.45
Yayın: beIN Sports
 
12
13 14
Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rövanş Maçı
Fenerbahçe-Benfica
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/21.00
Yayın: D-Smart
15 16 17 18

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2.Hafta
Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe
Yeni Malatya Stadyumu/ 21.45

19
20 21 22 23 24 25

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 3.Hafta
Göztepe-Fenerbahçe
Bornova Stadyumu/ 21.45

26
27 28 29 30 31 1 2
EYLÜL MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 29 30 31 1

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 4.Hafta
Fenerbahçe-Kayserispor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 19.15

2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21
Zadar Turnuvası İlk Maç
Fenerbahçe - Maccabi FOX
Zadar/17:30 (Yerel saat)
22
Zadar Turnuvası 2. Maç
Fenerbahçe - Olimpia Milan
Zadar/20:30 (Yerel saat)
23
24 25 26 27 28 29 30
EKİM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12

Turkish Airlines EuroLeague 1. Hafta
Fenerbahçe Doğuş – Herbalife Gran Canaria
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45

13

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 1.Hafta
Fenerbahçe-OGM Orman
Salon: Metro Enerji Salonu

14
15 16 17
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 2. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Khimki Moskova
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
18 19
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 3. Hafta Maçı
Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe
20.00 (Yerel saat)
20

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2.Hafta
Adana Basketbol-Fenerbahçe

21
22 23 24

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 1.Hafta Maçı
TS Wisla Krakow –Olympiakos maçının galibi-Fenerbahçe

25
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 4. Hafta Maçı
Anadolu Efes – Fenerbahçe
20.30
26 27

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 3.Hafta
Fenerbahçe-Galatasaray
Salon: Metro Enerji Salonu

28
29 30 31

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 2.Hafta Maçı
Perfumerias Avenida-Fenerbahçe
Salon: Salamanca, Pabellón Municipal Wurzburg

1 2 3 4
KASIM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 31 1
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 5. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Bayern Münih
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
2 3

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 4.Hafta
Kırçiçeği Bodrum Basketbol-Fenerbahçe

4
5 6 7

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 3.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Sopron Basket
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

8 9
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 6. Hafta Maçı
Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz – Fenerbahçe
20.30 (Yerel saat)
10

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5.Hafta
Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
Salon: Metro Enerji Salonu

11
12 13 14 15
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 7. Hafta Maçı
Olympiacos – Fenerbahçe
21.00 (Yerel saat)
16 17 18
19 20
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 8. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Darüşşafaka
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 21.00
21 22
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 9. Hafta Maçı
Maccabi FOX – Fenerbahçe
21.05 (Yerel saat)
23 24

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 6.Hafta
Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
 

25
26 27 28

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 4.Hafta Maçı
Dynamo Kursk-Fenerbahçe
SalonKursk, Sport Concert Complex

29 30
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 10. Hafta Maçı
Barcelona Lassa – Fenerbahçe
21.00 (Yerel saat)
1 2
ARALIK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
26 27 28 29 30 1

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 7.Hafta
Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu

2
3 4 5

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 5.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu/TSİ:19.30

6 7
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 11. Hafta Maçı
Panathinaikos – Fenerbahçe
21.30 (Yerel saat)
8

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 8.Hafta
Botaş-Fenerbahçe

 

9
10 11 12
FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 6.Hafta Maçı
Venezia-TTT Riga maçının galibi- Fenerbahçe
 
 
13
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 12. Hafta Maçı
Fenerbahçe– AX Armani Milan
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
14 15

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9.Hafta
Fenerbahçe-Canik Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu

16
17 18
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 13. Hafta Maçı
Fenerbahçe– CSKA Moskova
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
19

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 7.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Carolo Basket
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

20
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 14. Hafta Maçı
Buducnost – Fenerbahçe
20.00 (Yerel saat)
21 22

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe

23
24 25 26

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 11.Hafta
Fenerbahçe-İzmit Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu

27 28
Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 15. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Real Madrid
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
29

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 12.Hafta
Fenerbahçe-AGÜ
Salon: Metro Enerji Salonu

30
31
OCAK 2019 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
31 1 2 3 4
Turkish Airlines EuroLeague 16. Hafta
Fenerbahçe – Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
5

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.Hafta
Çukurova Basketbol-Fenerbahçe

6
7 8
Turkish Airlines EuroLeague 17. Hafta

Khimki Moskova – Fenerbahçe
20:00 (Yerel Saat)
 
9

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 8.Hafta Maçı
Fenerbahçe-TS Wisla Krakow –Olympiakos maçının galibi
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ:19.30

10
Turkish Airlines EuroLeague 18. Hafta
Fenerbahçe – Zalgiris
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
11 12

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.Hafta
OGM Orman-Fenerbahçe

13
14 15 16

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 9.Hafta Maçı
Fenerbahçe- Perfumerias Avenida
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

17
Turkish Airlines EuroLeague 19. Hafta
Herbalife Gran Canaria – Fenerbahçe
20:00 (Yerel Saat) 
18 19

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 15.Hafta
Fenerbahçe-Adana Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu
 

20
21 22 23 24
Turkish Airlines EuroLeague 20. Hafta
Fenerbahçe – Olympiacos
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.30

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 10.Hafta Maçı
Sopron Basket-Fenerbahçe
SalonSopron,Novomatic Arèna Sopron
 
25 26

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16.Hafta
Galatasaray-Fenerbahçe

27
28 29 30

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 11.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Dynamo Kursk
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

31
Turkish Airlines EuroLeague 21. Hafta
Bayern Münih- Fenerbahçe
20:30 (Yerel Saat) 
1 2 3
ŞUBAT 2019 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
28 29 30 31 1 2

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu

3
4 5 6 7

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
Salon: Antakya Kapalı Spor Salonu

8
Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
Fenerbahçe – Panathinaikos
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
9

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
 

10
11 12 13

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Venezia-TTT Riga maçının galibi
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

14 15 16

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu
 

17
18 19 20

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
Carolo Basket-Fenerbahçe
Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena
 

21 22
Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
Darüşşafaka – Fenerbahçe
20:15
23

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

24
Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
Fenerbahçe – Anadolu Efes
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
25 26 27 28 1 2 3
MART 2019 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7
Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
Real Madrid – Fenerbahçe
21:00 (Yerel Saat)
8 9

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
Fenerbahçe-Botaş
Salon: Metro Enerji Salonu

10
11 12 13 14 15
Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
Fenerbahçe – Barcelona Lassa
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
16

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
Canik Belediye-Fenerbahçe

17
18 19
Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
Fenerbahçe – Buducnost
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
20 21
Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
CSKA Moskova – Fenerbahçe
20:00 (Yerel Saat)
22 23

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Salon: Metro Enerji Salonu

24
25 26 27 28
Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
AX Armani Milan – Fenerbahçe
20:45 (Yerel Saat)
29 30

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
İzmit Belediye-Fenerbahçe
 

31
NİSAN 2019 MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1 2 3 4 5
Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
Fenerbahçe – Maccabi FOX
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
6

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
AGÜ-Fenerbahçe

7
8 9 10 11 12 13

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu

14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
AĞUSTOS MAÇ PROGRAMI
  • 01 Ağustos 2018 Çarşamba

    Hazırlık Maçı
    Fenerbahçe-Cagliari
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 21.00
    Yayın: D-Smart 77. Kanal

     

     

  • 07 Ağustos 2018 Salı

    Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turu İlk Maç
    Benfica-Fenerbahçe
    Sport Lisboa e Benfica Stadyumu/22.00
    Yayın: beIN Sports
  • 11 Ağustos 2018 Cumartesi

    2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 1. Hafta 
    Fenerbahçe-Bursaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/21.45
    Yayın: beIN Sports
     
  • 14 Ağustos 2018 Salı

    Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Rövanş Maçı
    Fenerbahçe-Benfica
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/21.00
    Yayın: D-Smart
  • 18 Ağustos 2018 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2.Hafta
    Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe
    Yeni Malatya Stadyumu/ 21.45

  • 25 Ağustos 2018 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 3.Hafta
    Göztepe-Fenerbahçe
    Bornova Stadyumu/ 21.45

EYLÜL MAÇ PROGRAMI
  • 01 Eylül 2018 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 4.Hafta
    Fenerbahçe-Kayserispor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 19.15

  • 21 Eylül 2018 Cuma

    Zadar Turnuvası İlk Maç
    Fenerbahçe - Maccabi FOX
    Zadar/17:30 (Yerel saat)
  • 22 Eylül 2018 Cumartesi

    Zadar Turnuvası 2. Maç
    Fenerbahçe - Olimpia Milan
    Zadar/20:30 (Yerel saat)
EKİM MAÇ PROGRAMI
  • 12 Ekim 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 1. Hafta
    Fenerbahçe Doğuş – Herbalife Gran Canaria
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45

  • 13 Ekim 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 1.Hafta
    Fenerbahçe-OGM Orman
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 17 Ekim 2018 Çarşamba

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 2. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Khimki Moskova
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
  • 19 Ekim 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 3. Hafta Maçı
    Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe
    20.00 (Yerel saat)
  • 20 Ekim 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2.Hafta
    Adana Basketbol-Fenerbahçe

  • 24 Ekim 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 1.Hafta Maçı
    TS Wisla Krakow –Olympiakos maçının galibi-Fenerbahçe

  • 25 Ekim 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 4. Hafta Maçı
    Anadolu Efes – Fenerbahçe
    20.30
  • 27 Ekim 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 3.Hafta
    Fenerbahçe-Galatasaray
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 31 Ekim 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 2.Hafta Maçı
    Perfumerias Avenida-Fenerbahçe
    Salon: Salamanca, Pabellón Municipal Wurzburg

KASIM MAÇ PROGRAMI
  • 01 Kasım 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 5. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Bayern Münih
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
  • 03 Kasım 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 4.Hafta
    Kırçiçeği Bodrum Basketbol-Fenerbahçe

  • 07 Kasım 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 3.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Sopron Basket
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

  • 09 Kasım 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 6. Hafta Maçı
    Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz – Fenerbahçe
    20.30 (Yerel saat)
  • 10 Kasım 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 5.Hafta
    Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 15 Kasım 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 7. Hafta Maçı
    Olympiacos – Fenerbahçe
    21.00 (Yerel saat)
  • 20 Kasım 2018 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 8. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Darüşşafaka
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 21.00
  • 22 Kasım 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 9. Hafta Maçı
    Maccabi FOX – Fenerbahçe
    21.05 (Yerel saat)
  • 24 Kasım 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 6.Hafta
    Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
     

  • 28 Kasım 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 4.Hafta Maçı
    Dynamo Kursk-Fenerbahçe
    SalonKursk, Sport Concert Complex

  • 30 Kasım 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 10. Hafta Maçı
    Barcelona Lassa – Fenerbahçe
    21.00 (Yerel saat)
ARALIK MAÇ PROGRAMI
  • 01 Aralık 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 7.Hafta
    Fenerbahçe-Mersin Büyükşehir Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 05 Aralık 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 5.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu/TSİ:19.30

  • 07 Aralık 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 11. Hafta Maçı
    Panathinaikos – Fenerbahçe
    21.30 (Yerel saat)
  • 08 Aralık 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 8.Hafta
    Botaş-Fenerbahçe

     

  • 12 Aralık 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 6.Hafta Maçı
    Venezia-TTT Riga maçının galibi- Fenerbahçe
     
     
  • 13 Aralık 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 12. Hafta Maçı
    Fenerbahçe– AX Armani Milan
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
  • 15 Aralık 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9.Hafta
    Fenerbahçe-Canik Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 18 Aralık 2018 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 13. Hafta Maçı
    Fenerbahçe– CSKA Moskova
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
  • 19 Aralık 2018 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 7.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Carolo Basket
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

  • 20 Aralık 2018 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 14. Hafta Maçı
    Buducnost – Fenerbahçe
    20.00 (Yerel saat)
  • 22 Aralık 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe

  • 26 Aralık 2018 Çarşamba

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 11.Hafta
    Fenerbahçe-İzmit Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 28 Aralık 2018 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 2018-2019 Sezonu 15. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Real Madrid
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 20.45
  • 29 Aralık 2018 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 12.Hafta
    Fenerbahçe-AGÜ
    Salon: Metro Enerji Salonu

OCAK 2019 MAÇ PROGRAMI
  • 04 Ocak 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 16. Hafta
    Fenerbahçe – Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 05 Ocak 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.Hafta
    Çukurova Basketbol-Fenerbahçe

  • 08 Ocak 2019 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 17. Hafta

    Khimki Moskova – Fenerbahçe
    20:00 (Yerel Saat)
     
  • 09 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 8.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-TS Wisla Krakow –Olympiakos maçının galibi
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ:19.30

  • 10 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 18. Hafta
    Fenerbahçe – Zalgiris
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 12 Ocak 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.Hafta
    OGM Orman-Fenerbahçe

  • 16 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 9.Hafta Maçı
    Fenerbahçe- Perfumerias Avenida
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

  • 17 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 19. Hafta
    Herbalife Gran Canaria – Fenerbahçe
    20:00 (Yerel Saat) 
  • 19 Ocak 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 15.Hafta
    Fenerbahçe-Adana Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu
     

  • 24 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 20. Hafta
    Fenerbahçe – Olympiacos
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.30

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 10.Hafta Maçı
    Sopron Basket-Fenerbahçe
    SalonSopron,Novomatic Arèna Sopron
     
  • 26 Ocak 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16.Hafta
    Galatasaray-Fenerbahçe

  • 30 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 11.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Dynamo Kursk
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

  • 31 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 21. Hafta
    Bayern Münih- Fenerbahçe
    20:30 (Yerel Saat) 
ŞUBAT 2019 MAÇ PROGRAMI
  • 02 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
    Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 07 Şubat 2019 Perşembe

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
    Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Antakya Kapalı Spor Salonu

  • 08 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
    Fenerbahçe – Panathinaikos
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 09 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
    İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
     

  • 13 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Venezia-TTT Riga maçının galibi
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ 19.30

  • 16 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
    Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu
     

  • 20 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
    Carolo Basket-Fenerbahçe
    Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena
     

  • 22 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
    Darüşşafaka – Fenerbahçe
    20:15
  • 23 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
    Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe

  • 24 Şubat 2019 Pazar

    Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
    Fenerbahçe – Anadolu Efes
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
MART 2019 MAÇ PROGRAMI
  • 07 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
    Real Madrid – Fenerbahçe
    21:00 (Yerel Saat)
  • 09 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
    Fenerbahçe-Botaş
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 15 Mart 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
    Fenerbahçe – Barcelona Lassa
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 16 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
    Canik Belediye-Fenerbahçe

  • 19 Mart 2019 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
    Fenerbahçe – Buducnost
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 21 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
    CSKA Moskova – Fenerbahçe
    20:00 (Yerel Saat)
  • 23 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Salon: Metro Enerji Salonu

  • 28 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
    AX Armani Milan – Fenerbahçe
    20:45 (Yerel Saat)
  • 30 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
    İzmit Belediye-Fenerbahçe
     

NİSAN 2019 MAÇ PROGRAMI
  • 05 Nisan 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
    Fenerbahçe – Maccabi FOX
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 06 Nisan 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
    AGÜ-Fenerbahçe

  • 13 Nisan 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
    Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu

3. HAFTA Tüm Fikstür
24.08.18 Çaykur Rizespor 19:15 BB Erzurumspor
25.08.18 MKE Ankaragücü 19:15 Trabzonspor
25.08.18 Göztepe 21:45 Fenerbahçe
25.08.18 Kayserispor 21:45 Yeni Malatyaspor
26.08.18 Sivasspor 19:15 Kasımpaşa
26.08.18 Beşiktaş 21:45 Antalyaspor
26.08.18 Atiker Konyaspor 21:45 Bursaspor
27.08.18 Medipol Başakşehir 19:15 Akhisarspor
27.08.18 Galatasaray 21:45 Alanyaspor
  Takımlar O G B M P
1 Yeni Malatyaspor 2 2 0 0 6
2 Kayserispor 2 1 1 0 4
3 Atiker Konyaspor 2 1 1 0 4
4 Galatasaray 1 1 0 0 3
5 Medipol Başakşehir 1 1 0 0 3
9 Fenerbahçe 2 1 0 1 3
16 Alanyaspor 1 0 0 1 0
17 Göztepe 1 0 0 1 0
18 MKE Ankaragücü 1 0 0 1 0
Tüm Liste