Yeni Site
Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 23 Ocak 2019 tarihinde bulunacağı şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM TRANSFORMERS TIRI (TIR 1) Pir Baba Parkı Önü / Merkez / ÇORUM

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI (TIR 3) Çarşı  Meydanı / Seferihisar / İZMİR

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

OCAK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
31 1 2 3 4
Turkish Airlines EuroLeague 16. Hafta
Fenerbahçe Beko – Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
5

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.Hafta
Çukurova Basketbol-Fenerbahçe
Salon: Edip Buran Spor Salonu/ 14.00

6
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 14. Hafta
Banvit - Fenerbahçe Beko
Kara Ali Acar Spor Salonu / 17.30
Yayın: Tivibu Spor 2

 

Efeler Ligi 12.Hafta

Jeopark Kula Belediye-Fenerbahçe

TVF Başkent Voleybol Salonu/14.00

Yayın: TRT Spor

7 8
Turkish Airlines EuroLeague 17. Hafta

Khimki Moskova – Fenerbahçe Beko
20:00 (Yerel Saat)
 
9

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 8.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Olympiakos
Metro Enerji Salonu/19.30
Yayın: FB TV

 

10
Turkish Airlines EuroLeague 18. Hafta
Fenerbahçe Beko – Zalgiris
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
Yayın: beIN Sports 3
11
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2. Devre Hazırlık Maçı
Fenerbahçe - AZ Alkmaar
Saat: 18.00/
Yayın: FB TV
12

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 12.Hafta

Beşiktaş-Fenerbahçe Opet

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/14.00

Yayın: TRT Spor

 

Efeler Ligi 13.Hafta

Fenerbahçe-Halkbank

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/17.00

Yayın: TRT Spor

13
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 15. Hafta
Fenerbahçe Beko - Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: Tivibu Spor 2

 

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.Hafta
OGM Ormanspor-Fenerbahçe
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu/ 14.00
Yayın: TİVİBU Spor
14 15 16

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 9.Hafta Maçı
Fenerbahçe- Perfumerias Avenida
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 13.Hafta

Fenerbahçe Opet-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/19.00

17
Turkish Airlines EuroLeague 19. Hafta
Herbalife Gran Canaria – Fenerbahçe Beko
Gran Canaria Arena/TSİ 23.00
Yayın:beIN Sports 3

 

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu İlk Maçı
Ümraniyespor-Fenerbahçe
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu/ 20.30
Yayın: atv

18 19

Efeler Ligi 14.Hafta

Maliye Piyango-Fenerbahçe

TVF Başkent Voleybol Salonu/19.00

 

 

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 15.Hafta
Fenerbahçe-Gündoğdu Adana Basketbol
Metro Enerji Salonu/ 13.00

Yayın: Tivibuspor

20

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 14.Hafta

Vakıfbank-Fenerbahçe Opet

Salon: Vakıfbank Spor Sarayı/14.00

Yayın: TRT Spor

21

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 18.Hafta
Bursaspor-Fenerbahçe
Bursa Büyükşehir Belediye Stadı/ 20.00

22 23
CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 3. hafta maçı
Fenerbahçe Opet– C.S.M. Bucuresti
Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.30
Yayın: D-Smart
 
24
Turkish Airlines EuroLeague 20. Hafta
Fenerbahçe Beko-Olympiacos
Salon: Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.30

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 10.Hafta Maçı
Sopron Basket-Fenerbahçe
Salon: Sopron,Novomatic Arèna Sopron/ TSİ: 20.00

 

Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu 2.Maçı
Fenerbahçe-Ümraniyespor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30 (Seyircisiz)

 

25 26
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 16. hafta
Beşiktaş SJ – Fenerbahçe Beko
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi / 20.00
Yayın: TİVİBU Spor 2

 

Efeler Ligi 15. Hafta
Fenerbahçe-İstanbul BBSK
Burhan Felek Voleybol Salonu/19.00
Yayın: FBTV
27

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16.Hafta
Galatasaray-Fenerbahçe
Salon: Ahmet Cömert Spor Salonu/ 14.00

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 15. Hafta
Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı VitrA
Burhan Felek Voleybol Salonu/18.30
Yayın: TRT Spor
 
28

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 19.Hafta
Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.00
 

29 30

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 11.Hafta Maçı
Fenerbahçe-Dynamo Kursk
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 16. Hafta
Galatasaray HDI Sigorta-Fenerbahçe Opet
Burhan Felek Voleybol Salonu/13.30
Yayın: TRT Spor
31
Turkish Airlines EuroLeague 21. Hafta
Bayern Münih- Fenerbahçe Beko
20:30 (Yerel Saat) 
1 2 3
ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
28 29 30 31 1

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20.Hafta
Fenerbahçe-Göztepe
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30
 

2 3

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 17. hafta
Fenerbahçe Beko – Türk Telekom
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
4 5 6

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 4. hafta maçı

Chemik Police – Fenerbahçe Opet

Azoty Arena Szczecin /20.00

7

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
Salon: Antakya Spor Salonu/ TSİ: 18.00

8
Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
Fenerbahçe Beko – Panathinaikos
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
9 10

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
Salon: Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18. hafta
Fenerbahçe Beko – Arel Üni. Büyükçekmece
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
11 12 13

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
Fenerbahçe -TTT Riga
Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

14 15 16 17

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00
 

18 19 20

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
Carolo Basket-Fenerbahçe
Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena/ TSİ: 21.00
 

 

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. hafta maçı

Fenerbahçe Opet– Dinamo Moskow

Burhan Felek Voleybol Salonu / 19.00

21 22
Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
Darüşşafaka – Fenerbahçe Beko
20:15
23

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
Salon: Edip Buran Spor Salonu/ 14.00

24
Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
25 26

CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 6. hafta maçı

C.S.M Bucuresti – Fenerbahçe Opet 

Sala Polivalenta Bucharest /21.00

27 28 1 2 3
MART MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
25 26 27 28 1 2 3
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20. hafta
Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
Sinan Erdem Spor Salonu / 15.15
Yayın: TİVİBU Spor 2
4 5 6 7
Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
Real Madrid – Fenerbahçe Beko
21:00 (Yerel Saat)
8 9 10

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
Fenerbahçe-Botaş
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 21. hafta
Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
11 12 13 14 15
Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
Fenerbahçe Beko – Barcelona Lassa
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
16

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
Canik Belediye-Fenerbahçe
Salon: Canik Belediye Mehmet Can Öztürk Spor Salonu/ 14.00

17
18 19
Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
Fenerbahçe Beko – Buducnost
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
20 21
Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko
20:00 (Yerel Saat)
22 23 24

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

 

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23. hafta
Fenerbahçe Beko – Tofaş
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
25 26 27 28
Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
AX Armani Milan – Fenerbahçe Beko
20:45 (Yerel Saat)
29 30

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
İzmit Belediye-Fenerbahçe
Salon: Kocaeli Atatürk Spor Salonu/ 17.00
 

31
NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
1
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. hafta
Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Beko
Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
2 3 4 5
Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
6

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
Salon: Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/ 16.00

7
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25. hafta
Fenerbahçe Beko – İstanbul BBSK
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
8 9
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19. hafta
Fenerbahçe Beko- Gaziantep Basketbol
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
10 11 12
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 26. hafta
Afyon Belediyespor – Fenerbahçe Beko
Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu / 19.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
13 14

Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 28. hafta
Darüşşafaka Tekfen – Fenerbahçe Beko
Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu / 15.15
Yayın: TİVİBU Spor 2
29 30 1 2 3 4 5
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 1 2 3 4
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. hafta
Fenerbahçe Beko – Banvit
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
Yayın: TİVİBU Spor 2
5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
OCAK MAÇ PROGRAMI
  • 04 Ocak 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 16. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Kirolbet Baskonia Vitoria Gasteiz
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 05 Ocak 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 13.Hafta
    Çukurova Basketbol-Fenerbahçe
    Salon: Edip Buran Spor Salonu/ 14.00

  • 06 Ocak 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 14. Hafta
    Banvit - Fenerbahçe Beko
    Kara Ali Acar Spor Salonu / 17.30
    Yayın: Tivibu Spor 2

     

    Efeler Ligi 12.Hafta

    Jeopark Kula Belediye-Fenerbahçe

    TVF Başkent Voleybol Salonu/14.00

    Yayın: TRT Spor

  • 08 Ocak 2019 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 17. Hafta

    Khimki Moskova – Fenerbahçe Beko
    20:00 (Yerel Saat)
     
  • 09 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 8.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Olympiakos
    Metro Enerji Salonu/19.30
    Yayın: FB TV

     

  • 10 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 18. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Zalgiris
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
    Yayın: beIN Sports 3
  • 11 Ocak 2019 Cuma

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 2. Devre Hazırlık Maçı
    Fenerbahçe - AZ Alkmaar
    Saat: 18.00/
    Yayın: FB TV
  • 12 Ocak 2019 Cumartesi

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 12.Hafta

    Beşiktaş-Fenerbahçe Opet

    Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/14.00

    Yayın: TRT Spor

     

    Efeler Ligi 13.Hafta

    Fenerbahçe-Halkbank

    Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/17.00

    Yayın: TRT Spor

  • 13 Ocak 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 15. Hafta
    Fenerbahçe Beko - Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: Tivibu Spor 2

     

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 14.Hafta
    OGM Ormanspor-Fenerbahçe
    M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu/ 14.00
    Yayın: TİVİBU Spor
  • 16 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 9.Hafta Maçı
    Fenerbahçe- Perfumerias Avenida
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 13.Hafta

    Fenerbahçe Opet-Kameroğlu Beylikdüzü Voleybol İhtisas

    Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu/19.00

  • 17 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 19. Hafta
    Herbalife Gran Canaria – Fenerbahçe Beko
    Gran Canaria Arena/TSİ 23.00
    Yayın:beIN Sports 3

     

    Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu İlk Maçı
    Ümraniyespor-Fenerbahçe
    Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu/ 20.30
    Yayın: atv

  • 19 Ocak 2019 Cumartesi

    Efeler Ligi 14.Hafta

    Maliye Piyango-Fenerbahçe

    TVF Başkent Voleybol Salonu/19.00

     

     

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 15.Hafta
    Fenerbahçe-Gündoğdu Adana Basketbol
    Metro Enerji Salonu/ 13.00

    Yayın: Tivibuspor

  • 20 Ocak 2019 Pazar

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 14.Hafta

    Vakıfbank-Fenerbahçe Opet

    Salon: Vakıfbank Spor Sarayı/14.00

    Yayın: TRT Spor

  • 21 Ocak 2019 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 18.Hafta
    Bursaspor-Fenerbahçe
    Bursa Büyükşehir Belediye Stadı/ 20.00

  • 23 Ocak 2019 Çarşamba

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 3. hafta maçı
    Fenerbahçe Opet– C.S.M. Bucuresti
    Burhan Felek Voleybol Salonu / 18.30
    Yayın: D-Smart
     
  • 24 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 20. Hafta
    Fenerbahçe Beko-Olympiacos
    Salon: Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.30

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 10.Hafta Maçı
    Sopron Basket-Fenerbahçe
    Salon: Sopron,Novomatic Arèna Sopron/ TSİ: 20.00

     

    Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turu 2.Maçı
    Fenerbahçe-Ümraniyespor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30 (Seyircisiz)

     

  • 26 Ocak 2019 Cumartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 16. hafta
    Beşiktaş SJ – Fenerbahçe Beko
    Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi / 20.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2

     

    Efeler Ligi 15. Hafta
    Fenerbahçe-İstanbul BBSK
    Burhan Felek Voleybol Salonu/19.00
    Yayın: FBTV
  • 27 Ocak 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 16.Hafta
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Salon: Ahmet Cömert Spor Salonu/ 14.00

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 15. Hafta
    Fenerbahçe Opet-Eczacıbaşı VitrA
    Burhan Felek Voleybol Salonu/18.30
    Yayın: TRT Spor
     
  • 28 Ocak 2019 Pazartesi

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 19.Hafta
    Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.00
     

  • 30 Ocak 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 11.Hafta Maçı
    Fenerbahçe-Dynamo Kursk
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

     

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 16. Hafta
    Galatasaray HDI Sigorta-Fenerbahçe Opet
    Burhan Felek Voleybol Salonu/13.30
    Yayın: TRT Spor
  • 31 Ocak 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 21. Hafta
    Bayern Münih- Fenerbahçe Beko
    20:30 (Yerel Saat) 
ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
  • 01 Şubat 2019 Cuma

    Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20.Hafta
    Fenerbahçe-Göztepe
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/ 20.30
     

  • 03 Şubat 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 17.Hafta
    Fenerbahçe-Kırçiçeği Bodrum Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 17. hafta
    Fenerbahçe Beko – Türk Telekom
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 06 Şubat 2019 Çarşamba

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 4. hafta maçı

    Chemik Police – Fenerbahçe Opet

    Azoty Arena Szczecin /20.00

  • 07 Şubat 2019 Perşembe

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 12.Hafta Maçı
    Hatay Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Antakya Spor Salonu/ TSİ: 18.00

  • 08 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 22. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Panathinaikos
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 10 Şubat 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 18.Hafta
    İstanbul Üniversitesi-Fenerbahçe
    Salon: Prof. Dr. Turgay Atasü Spor Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 18. hafta
    Fenerbahçe Beko – Arel Üni. Büyükçekmece
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 13 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 13.Hafta Maçı
    Fenerbahçe -TTT Riga
    Salon: Metro Enerji Salonu/ TSİ: 19.30

  • 17 Şubat 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 19.Hafta
    Fenerbahçe-Hatay Büyükşehir Belediye
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00
     

  • 20 Şubat 2019 Çarşamba

    FIBA Kadınlar Avrupa Ligi'nde 2018-2019 Sezonu B Grubu 14.Hafta Maçı
    Carolo Basket-Fenerbahçe
    Salon: Charleville-Mézères, Caisse d' Epargne Arena/ TSİ: 21.00
     

     

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. hafta maçı

    Fenerbahçe Opet– Dinamo Moskow

    Burhan Felek Voleybol Salonu / 19.00

  • 22 Şubat 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 23. Hafta
    Darüşşafaka – Fenerbahçe Beko
    20:15
  • 23 Şubat 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 20.Hafta
    Mersin Büyükşehir Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Edip Buran Spor Salonu/ 14.00

  • 24 Şubat 2019 Pazar

    Turkish Airlines EuroLeague 24. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 26 Şubat 2019 Salı

    CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 6. hafta maçı

    C.S.M Bucuresti – Fenerbahçe Opet 

    Sala Polivalenta Bucharest /21.00

MART MAÇ PROGRAMI
  • 03 Mart 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 20. hafta
    Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko
    Sinan Erdem Spor Salonu / 15.15
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 07 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 25. Hafta
    Real Madrid – Fenerbahçe Beko
    21:00 (Yerel Saat)
  • 10 Mart 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21.Hafta
    Fenerbahçe-Botaş
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 21. hafta
    Fenerbahçe Beko – Bahçeşehir Koleji
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 15 Mart 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 26. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Barcelona Lassa
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 16 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 22.Hafta
    Canik Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Canik Belediye Mehmet Can Öztürk Spor Salonu/ 14.00

  • 19 Mart 2019 Salı

    Turkish Airlines EuroLeague 27. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Buducnost
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 21 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 28. Hafta
    CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko
    20:00 (Yerel Saat)
  • 24 Mart 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 23.Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

     

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 23. hafta
    Fenerbahçe Beko – Tofaş
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 28 Mart 2019 Perşembe

    Turkish Airlines EuroLeague 29. Hafta
    AX Armani Milan – Fenerbahçe Beko
    20:45 (Yerel Saat)
  • 30 Mart 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 24.Hafta
    İzmit Belediye-Fenerbahçe
    Salon: Kocaeli Atatürk Spor Salonu/ 17.00
     

NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2019 Pazartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 24. hafta
    Pınar Karşıyaka – Fenerbahçe Beko
    Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 05 Nisan 2019 Cuma

    Turkish Airlines EuroLeague 30. Hafta
    Fenerbahçe Beko – Maccabi FOX
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
  • 06 Nisan 2019 Cumartesi

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25.Hafta
    Abdullah Gül Üniversitesi-Fenerbahçe
    Salon: Kadir Has Kongre Merkezi Spor Salonu/ 16.00

  • 07 Nisan 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 25. hafta
    Fenerbahçe Beko – İstanbul BBSK
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 09 Nisan 2019 Salı

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 19. hafta
    Fenerbahçe Beko- Gaziantep Basketbol
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 12 Nisan 2019 Cuma

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 26. hafta
    Afyon Belediyespor – Fenerbahçe Beko
    Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu / 19.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
  • 14 Nisan 2019 Pazar

    Kadınlar Basketbol Süper Ligi 26.Hafta
    Fenerbahçe-Çukurova Basketbol
    Salon: Metro Enerji Salonu/ 16.00

  • 28 Nisan 2019 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 28. hafta
    Darüşşafaka Tekfen – Fenerbahçe Beko
    Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu / 15.15
    Yayın: TİVİBU Spor 2
MAYIS MAÇ PROGRAMI
  • 04 Mayıs 2019 Cumartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 29. hafta
    Fenerbahçe Beko – Banvit
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 13.00
    Yayın: TİVİBU Spor 2
19. HAFTA Tüm Fikstür
25.01.19 Beşiktaş 20:30 BB Erzurumspor
26.01.19 Kayserispor 16:00 Bursaspor
26.01.19 Göztepe 19:00 Galatasaray
27.01.19 Çaykur Rizespor 13:30 Akhisarspor
27.01.19 Atiker Konyaspor 16:00 Antalyaspor
27.01.19 Sivasspor 19:00 Trabzonspor
28.01.19 Medipol Başakşehir 20:00 Kasımpaşa
28.01.19 MKE Ankaragücü 20:00 Alanyaspor
28.01.19 Fenerbahçe 20:00 Yeni Malatyaspor
  Takımlar O G B M P
1 Medipol Başakşehir 18 11 5 2 38
2 Galatasaray 18 9 5 4 32
3 Yeni Malatyaspor 18 9 5 4 32
4 Kasımpaşa 18 9 2 7 29
5 Trabzonspor 18 8 5 5 29
15 Fenerbahçe 18 3 8 7 17
16 Akhisarspor 18 4 5 9 17
17 BB Erzurumspor 18 3 7 8 16
18 Çaykur Rizespor 18 2 9 7 15
Tüm Liste