VOLEYBOL

Fenerbahçe Opet, CEV Şampiyonlar Ligi maçı için Milano’ya Corendon Airlines ile uçuyor

02 Mart 2021 Salı 20:39

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın sponsorlarından Corendon Airlines, Sarı Meleklerimizin CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali’nde Igor Gorgonzola Novara ile yapacağı rövanş maçına uçuşu için özel bir takım uçağı hazırladı. Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Sabiha Gökçen Havalimanı – Milano Malpensa Havalimanı uçuşları için hazırlanan Boeing 737 – 800 uçağında yöneticilerimizin, teknik heyetimizin, sporcularımızın ve kulüp çalışanlarımızın sağlığını korumak adına Covid-19 salgınına karşı tüm gerekli tedbirler de alındı.
 
Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer Sarı Melekler’e böyle bir destek verdikleri için çok mutlu olduklarını ve başarılar dilediklerini belirtirken sporcularımız da takım uçağı organizasyonu için Corendon Airlines ailesine teşekkür ettiklerini söyledi.
 
Türk sporunun en büyük destekçilerinden İlklerin Havayolu Corendon Airlines, önemli uluslararası karşılaşmalar öncesinde iş birliği yaptığı spor kulüplerinin yanında olmayı sürdürüyor.
 
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde Igor Gorgonzola Novara ile karşılaşacağı çeyrek final rövanş maçı öncesinde bir Boeing 737 – 800 uçağını takım uçağı olarak hazırlayan Corendon Airlines, Sarı Melekler’i Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uğurladı.
 
Karaer: Sarı Melekler ile gurur duyuyoruz
 
Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise uçuş öncesinde görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı ile iki sezondur çok samimi bir iş birliğine sahibiz ve Sarı Melekler’in yanında olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ayrıca kendilerinin sağlığını da çok önemsiyoruz. Bunun için de çok önemli bir maç öncesi kendilerine takım uçağı desteği vermek istedik. Kendilerine Igor Gorgonzola Novara karşılaşması öncesinde başarılar diliyoruz ve onlara güveniyoruz. Ancak sonuç ne olursa olsun Covid-19 salgınının gölgesinde geçen bu zorlu sezonda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın bu sezonki CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi performansı ile gurur duyuyoruz.”
 
Bayazıt: Corendon Airlines'e takımımızı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz
 
Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt da Corendon Airlines’a teşekkür ederken şu ifadeleri kullandı: “Yoğun bir maç programından geçen takımımız, İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara ile CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağı çeyrek final rövanş maçı için bugün yola çıkıyor. Takımımızın tüm eksiklerimize rağmen bu maçta son saniyeye dek mücadele edip iyi bir sonuçla ayrılacağına inanıyoruz, onların yanındayız. İki sezondur tüm desteği ve sinerjisiyle yanımızda olan kıymetli iş ortağımız Corendon Airlines, Takımımızın CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi mücadelesi dolayısıyla gerçekleştireceği İtalya seyahatimiz için gerekli tüm tedbirleri alarak bu takım uçağını hazırladı. Corendon Airlines’a, Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızı bu önemli yolculukta da yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Umuyoruz ki güçlenerek devam eden iş birliğimiz sayesinde hep birlikte nice anılara tanıklık edebiliriz.”

Basın Fotoğrafları