VOLEYBOL

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve voleybolcularımız açıklamalarda bulundu

07 Şubat 2024 Çarşamba 22:02

Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımız, CEV Cup çeyrek final rövanş maçında da Greenyard Maaseik’i 3-0 yendi ve adını yarı finale yazdırdı. Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve voleybolcularımız maçın ardından karşılaşmayı Fenerbahçe Televizyonu’na değerlendiler.

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz: İlk hedefimizi gerçekleştirdikleri için oyuncu grubunu tebrik ediyorum

"Sınırlı bütçeyle çok güzel işler yapıyoruz. Sezon başı hedeflerimizin biri de yarı finaldi. Final kısmını sonra konuşuruz, demiştik. İlk hedefimizi gerçekleştirdikleri için oyuncu grubunu tebrik ediyorum. Her kulvarda güzel bir mücadele veriyorlar. Eksiklerimiz var. Oyunumuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Önemli olan sonunu güzel getirmek. Uzun bir maraton. İnişler ve çıkışlar oluyor. Amacımız sonunu iyi bitirmek. Çok iyi gidiyoruz diye havaya girdiğimiz yok. Maç maç düşünüyoruz. " 

Murat Yenipazar: Taraftarlar mutlu, camia mutlu, biz mutluyuz

"Bizim gibi onlar da çok köklü kulüp. Oynamaya çalıştıklarına buna izin vermedik. Bu yüzden maç kolay gözüktü. Taraftarlar mutlu, camia mutlu, biz mutluyuz.  (10 Şubat Cumartesi günü evimizde oynayacağımız Galatasaray maçıyla ilgili) Gözümüzde maçları büyütmek istemiyoruz. Derbi maçı da normal maç gibi geçecek. Antrenmanda da bu şekilde performans göstermeye çalışıyoruz. Maç maç düşüneceğiz. Derbi maçında da salonu daha dolu görmek istiyoruz. Taraftarların desteğine çok ihtiyacımız var."

Caner Dengin: Adımızı finale yazdırmak istiyoruz 

"Belçika’da kazandığımız 3-0’ın avantajıyla maça çıktık. Onlar maça iyi başladılar ama sonrasında üstünlüğü ele aldık. Çok mutluyuz. Taraftarlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Umarım daha çok taraftar maça gelir. Şimdi 4’lü finallerdeyiz. Adımızı finale yazdırmak istiyoruz. Galatasaray maçında taraftarlarımızdan salonu doldurmalarını bekliyoruz."

Hasan Yeşilbudak: Beklediğimiz bir sonuçtu

"Galibiyeti kolay gösterdik ama ilk maçın ilk sayısına döndüğümüzde hiçte öyle değildi. Orada çok efor sarf ettik. Tur için avantajlı skorla gelince burada da maçı iyi oynadık. Beklediğimiz bir sonuçtu. Taraftarlarımız yanımızda olduğu sürece çok daha iyi olacağız ve yukarılara çıkacağız."