VOLEYBOL

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve oyuncularımız Ziraat Bankkart galibiyetini değerlendirdi

15 Kasım 2023 Çarşamba 21:52

Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın, ligin 7. haftasında konuk ettiği Ziraat Bankkart’ı 3-2’yle geçtiği maçın ardından Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve oyuncularımız Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz: Takım olarak herkesi kutlarım

“Takım olarak herkesi kutlarım: Teknik ekip, sağlık ekibi, sahada oynayan oyuncular, kenardan destek veren diğer arkadaşlarımız. Öncelikle onları tebrik etmek istiyorum. Bu güzel mücadeleyi verdikleri için Ziraat Bankkart’ı da tebrik etmek istiyorum, çok iyi voleybol oynuyorlar. Onlara karşı böyle bir galibiyet almak bizi daha da mutlu ediyor. İki gün arayla böyle iki maç biraz yordu ama işimiz bitmedi. Çünkü fikstür devam ediyor. Hafta sonu Arkas maçı var, o çok zor bir maç. Ardından Avrupa seyahati olacak. Biraz yoğun geçiyor. En az hasarla, en çok kazançla bitirmeye çalışıyoruz.”

Vahit Emre Savaş: Önemli olan kazanmaktı

“Üst üste iki tane takımla maç oynadık. Önemli olan kazanmaktı. Kazandıktan sonra da bütün yorgunluklar gidiyor. Şimdi önümüzde Arkas maçı var. 7’de 7 yaptık. 8’de 8 için sahaya çıkacağız.”

Dražen Luburić: Yolumuza yenilgisiz devam etmemiz güzel

“Bizim için zor bir hafta oldu. İki derbi maçı oynadık. İlk olarak Galatasaray maçı, onu da zor bir mücadele sonunda 3-2 kazandık. Yolumuza yenilgisiz devam etmemiz güzel. Maçlarda sonuna kadar sakin kalabiliyoruz. Tabii ki şans faktörü de var. Sporda bir çok şans anı oluyor. Bugün de Galatasaray maçında da şans yanımızdaydı.”