VOLEYBOL

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve oyuncularımız derbi galibiyetini değerlendirdi

12 Kasım 2023 Pazar 20:27

Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımımızın 2-0 geride gelerek Galatasaray HDI Sigorta’yı 3-2 yendiği maçın ardından Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz ve oyuncularımız Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başantrenörümüz Kerem Eryılmaz: Derbi galibiyeti camiamıza hayırlı olsun

"Derbi galibiyeti camiamıza hayırlı olsun. İki namağlup takımın mücadelesinde galip gelmek istiyorduk. Derbi maçı çok önemliydi. Zor olacağını biliyorduk. Galatasaray da güzel oynadı. İlk setteki mücadeleden sonra seti kaybedince konsantrasyon kaybı oluyor. İkinci seti buna bağlıyoruz. Sonrasında tekrar enerjimizi yakaladık. Az hata yaptık. Oyunda kalmayı başardık. O da bu geri dönüşe sebebiyet verdi. Daha temiz bir galibiyet isterdik ama zorlu olunca onun da keyfi bir başka oluyor. Hayırlı olsun."

Oyuncumuz Yiğit Gülmezoğlu: İnşallah bu ekip ruhuyla gidebileceğimiz en üst noktaya kadar gideceğiz

"Bugün sadece iyi oynadığımız günlerde değil her gün kazanabileceğimizi gösterdik. Çok iyi başladığımız maçta ilk setin sonlarına doğru geriye düştük. O seti verdikten sonra ikinci sette seviyemizin çok altında oynadık. Sonrasında gösterdiğimiz karakter ile Fenerbahçe Ailesi’ne ait olduğumuzu da gösterdiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu ekip ruhuyla gidebileceğimiz en üst noktaya kadar gideceğiz."

Oyuncumuz Murat Yenipazar: Bu galibiyet taraftarlarımıza armağan olsun

"Hala nabzım çok yüksek. Maçın sonu çok çok heyecanlıydı. Atmosferin gergin olacağının farkındaydık. Maça istediğimiz gibi başlayamadık ama sonuç olarak çok güzel mücadele verdik. Bütün takım arkadaşlarımla, herkesle gurur duyuyorum. Bu galibiyet taraftara armağan olsun."

Oyuncumuz Caner Dengin: Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Birlik ve beraberliği saha içinde gösterdik ve sonucu aldık
 
"Yolumuza 6’da 6 yaparak devam ediyoruz. İlk sete iyi başladık. Onlar geri döndüler. Onları da tebrik ediyorum. Çok iyi mücadele oldu. Çok iyi maç izlettik. 2-0 geriden gelerek derbiyi kazandık. Gerçekten sahada karakter ortaya koyduk. Bütün takım arkadaşlarımı kutluyorum. Birlik ve beraberliği saha içinde gösterdik ve sonucu aldık."