KONGRE ÜYELİĞİ

Değerli Üyelerimiz için Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımız hakkında önemli bilgi notları

25 Mayıs 2024 Cumartesi 10:00

8-9 Haziran 2024 tarihlerinde gerçekleşecek Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımız ile ilgili, Değerli Üyelerimize yönlendirici olmasını düşünerek hazırladığımız bilgilendirme içeriğini camiamızın bilgilerine sunuyoruz.

Toplantımız Hakkında Bilgi Notları: 

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı hangi tarihte yapılacaktır?

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurulu, ilk toplantıda gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde saat 10.00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kızıltoprak-Kadıköy/İstanbul adresinde çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır. 

Oy kullanımı toplantının ikinci gününde yapılacaktır. Oy verme işlemi 10.00’da başlayıp, 17.00’de sona erecektir. Oy kullanacak üyelerimizin en geç saat 17.00’de oy kullanacakları sandığın başında bulunmaları gerekmektedir.

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı nerede yapılacaktır?

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecektir. 

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantı günü stadyuma girişler saat kaçta başlayacaktır?

Stada girişler ve giriş kartlarının dağıtımı saat 09.00 itibarıyla başlayacaktır. Giriş kartları her iki gün için tek giriş hakkına sahip olup, üyelerimiz giriş kartlarını iki gün boyunca ve oy verme işlemine kadar muhafaza etmelidirler. 

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına kimler katılım sağlayabilir?

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına, geriye dönük birikmiş aidat borcu bulunmayan, 2024 yılına ait aidatını 30 Nisan 2024 saat 24.00’e kadar ödeyen ve üyelik hakları askıda bulunmayan Kulüp Üyelerimiz katılım sağlayabilir.

Üyelerimiz, kulüp üyeliği kartı, TC kimlik kartı, ehliyet veya pasaport ile kayıt masalarından akreditasyonlarını alarak toplantımıza giriş yapabilirler.

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı için servis hizmeti olacak mıdır? Servis lokasyonları nerelerdedir?

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kuruluna katılım için, değerli üyelerimize 8-9 Haziran Cumartesi- Pazar günü servis imkânı sunulacaktır. Servis saatleri daha sonra kulüp web sitesi ve iletişim kanalları üzerinden paylaşılacaktır.

Şişli Cevahir AVM önü, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu Ataşehir ve Caddebostan Migros önünden ring seferleri düzenlenecektir. 

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına nereden ve nasıl giriş yapılacaktır?

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına Stadımızın Fenerium Tribününde bulunan avludan kartlarınızı aldıktan sonra Fenerium Alt ve Üst tribünlere yönlendirme yapılacaktır. Genel Kurula giriş, oy kullanma süreçleri ve diğer tüm detaylar video rehber ile üyelerimizin bilgisine sunulacaktır.

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına misafir girişleri mümkün olacak mı? 

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına misafir kabul edilmeyecektir. Yalnızca 12 yaş altı çocukların misafir statüsünde giriş yapmalarına imkân tanınacaktır.

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına engelli üyelerimizin girişi nasıl olacaktır?

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımıza Stadyum Fenerium Tribünü tarafında yer alan 19 numaralı kapıdan refakatçi eşliğinde giriş yapabileceklerdir.

Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısına yardım gereksinimi olan ileri yaştaki üyelerimizin girişi nasıl olacaktır?

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımıza katılım sağlayan, yardım gereksinimi olan ileri yaştaki üyelerimiz, Stadımızın Fenerium Tribününde bulunan B1-B2-B3 numaralı kapılardan giriş yaparak yürüyen merdivenleri kullanabilirler. Fenerium Alt Tribünü “I” Blokta kendilerine özel yer tahsis edilecek ve gerekli yönlendirme yapılacaktır. 

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı için otopark kullanımı olacak mı?

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantımıza katılım sağlayacak üyelerimiz için Kenan Evren Lisesi Otoparkı ve Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Dereağzı Otoparkı imkân ve limitler ölçüsünde kullanıma açılacaktır. 

İkram servisi olacak mı? 

Genel Kurulun ilk günü olan 8 Haziran Cumartesi günü üyelerimize ücretsiz ikramda bulunulacaktır. Ayrıca tribünlerdeki tüm büfelerimiz her iki günde de ücretli olarak hizmet verecektir. 

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı günlerinde havuz tesisleri açık olacak mıdır?

Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısının ilk günü olan 8 Haziran Cumartesi Lefter Küçükandonyadis Dereağzı Tesislerinde bulunan üye Havuzu açık olacaktır. 

Genel Kurulun ikinci günü olan 9 Haziran Pazar günü ise söz konusu tesisimiz kapalı olacaktır.
Fenerbahçe Divan Faruk Ilgaz Tesislerimizde yer alan havuzumuz ise ilgili günlerde üyelerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Oy Kullanmada Dikkat Edilecek Hususlar:

  • Giriş masaları ve sandıklardaki yoğunluğu azaltmak için üyelerimizin telefonlarına gelen sms’te yer alan masa ve sıra numarasını görevlilere bildirmesini rica ederiz.
  • Üyelerimiz soy isimlerine göre sıralanmış ve kendilerine sms ile bildirilen masadan kartını alacak ve aynı numaralı sandıkta oyunu kullanacaktır.
  • Oy kullanmak için sandık başına geldiğinizde sandık heyeti sizlere iki zarf verecek. Bu zarflar “Kulüp Başkan ve Yönetim Kurulu” ile “Kurullar” isimli farklı renklerdeki iki zarf olacak. Oy pusulaları bu zarflara konularak oy kullanma işlemi yapılacaktır.
  • Oy Kullanırken oy zarfı ile birlikte giriş kartları da sandığa atılacaktır. Oy kullanıldıktan sonra sandık listesine imza atarak kimliğinizi teslim alabilirsiniz.
  • Vekâleten oy kullanmak mümkün değildir.