KULÜP

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımıza özel Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi

19 Mayıs 2024 Pazar 11:24

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, milletimizin bağımsızlık mücadelesi olan Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 105. yıl dönümünde Kadıköy İskele Meydanı Atatürk Anıtı önünde resmi tören düzenlendi.

Kulübümüzü temsilen Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ve Fenerbahçe Futbol Akademi sporcuları ile bir antrenörümüzün hazır bulunduğu törene; Kadıköy Belediye Başkanı Mesut Kösedağı, mülki idare amirler, siyasi partiler ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, askeri heyet ile vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan tören çelenk sunumuyla sona erdi.

Kulübümüzün çelengini Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan ile Fenerbahçe Futbol Akademi sporcuları sundu.

Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan: Tük gençleri olarak, Fenerbahçeli gençler olarak ait olduğumuz vatanımızın sonsuz bekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum

Çelenk sunma töreninin ardından açıklamalarda bulunan Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, “Kadıköy Belediyesi’nin milli bayramlarımızda gerçekleştirdiği törende Fenerbahçe olarak buradayız. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Atamızı, silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Tük gençleri olarak, Fenerbahçeli gençler olarak ait olduğumuz vatanımızın sonsuz bekçisi olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum. Son olarak bu akşam oynayacağımız derbi mücadelesinde de takımımıza başarılar diliyorum. İnşallah iyi bir sonuçla, galibiyetle geri döneceğiz.” dedi.

Basın Fotoğrafları