KULÜP

Kulübümüzün Resmi Sporcu Besinleri Tedarikçisi Bigjoy Sports ve Suda Vitamin oldu

13 Mayıs 2022 Cuma 16:25

Kulübümüz, Türkiye’nin önde gelen sporcu besinleri markası Bigjoy Sports ve yenilikçi vitamin-mineral serisi Suda Vitamin’i bünyesinde bulunduran Farmatek ile sporcu besinleri tedarikini sağlamak üzere anlaşma imzaladı.
 
Yapılan anlaşmayla Bigjoy Sports ve Suda Vitamin, 2021-2022 sezonunun kalan bölümü ve 2022-2023 sezonunda, kulübümüzün tüm branşlarında “Resmi Sporcu Besinleri Tedarikçisi” oldu.
 
Sporcu besinleri ve vitamin grupları ile Fenerbahçemizi destekleyecek Bigjoy Sports ve Suda Vitamin’e ailemize hoş geldin diyor; anlaşmanın Kulübümüz ve Farmatek için başarılarla dolu bir işbirliği olmasını diliyoruz. 
 
Farmatek Hakkında:
 
Daha fit bir yaşam için sloganıyla 1996 yılında Türkiye’nin ilk Sporcu Besinleri, Vitamin ve Mineral ürünlerini ithal ederek başlangıç yapan Farmatek İç ve Dış Tic. A.Ş, 25 yılın üstündeki tecrübesiyle Türkiye’nin önde gelen Sporcu Besinleri ve Vitamin grubu tedarikçilerinden biri olmuştur.

Bünyesinde bulunan Bigjoy Sports, Suda Vitamin, Suda Collagen ve On The Go ürün serileri ilesektördeki talepleri karşılamaktadır. Amatör ve profesyonel sporcu ve takımlar ile çalışmalarını sürdüren Farmatek İç ve Dış. Tic. A.Ş, yenilikçi ürünleri ile sağlıklı yaşamı desteklemek için de ürünler sunmaktadır.