KULÜP

BUNUN ADI; YEPYENİ BİR HİKAYE: FENERBAHÇE GELİYOR…

09 Eylül 2020 Çarşamba 19:55

Yepyeni bir hikayeye başlayacağımız yeni sezonda, Fenerbahçemizi Türkiye’nin dört bir yanına taşıyarak milyonlarca Fenerbahçelinin kalbine dokunacak olan takım otobüsümüzün tasarımı için 141 tane farklı çalışmanın yer aldığı başvurular, değerli taraftarlarımız tarafından kulübümüze ulaştırıldı. 
 
Bu hikayede pay sahibi olmak isteyen taraftarlarımız; Kulübümüzün eşsiz ihtişamını ve benliğini, "Ben Fenerbahçeyim" diyerek tasarımlarına yansıtırken; her bir dokunuşta aynı zamanda duygularını, umutlarını ve inançlarını taşıyacak olan takım otobüsümüze ‘sevgi limit tanımaz’ diyerek hayat verdiler.  
 
Bir ‘takım otobüsü’ olmanın da ötesinde tasarım dilleri ile modern bir etki uyandırıp, huzur hissi veren, hoş ve sıcak bir renk tonu oluşturmakla birlikte köklerimizden gelen ‘aidiyet’ duygusunu tasarımlarıyla buluşturan 141 taraftarımız arasından 4 tasarım Kulübümüzün sosyal medya hesapları üzerinden oylamaya sunuldu. 
 
2020-2021 sezonunda Fenerbahçemizin çıktığı yolda onu başarılara taşıyacak olan otobüsümüze uygulanacak tasarım, son dörde kalanlar arasından yine taraftarlarımızın oylarıyla belirlenecek ve resmi hesaplarımızdan paylaşılacaktır.

Takım otobüsümüz için oylarınızı bekliyoruz. 

Link: twitter.com/Fenerbahce/status/1303740886724087810
 

Basın Fotoğrafları