KULÜP

WinWin talihlileri Fenerbahçe Futbol A Takımı ile karşılaştı

10 Ekim 2019 Perşembe 13:58

Fenerbahçe’nin mali bağımsızlığına kavuşmak için atılan en önemli adımlardan biri olarak Nisan ayında başlatılan ve devam eden Fener Ol kampanyası kapsamında hayata geçirilen WinWin projesinde Futbol A Takımımız ile maç yapma hakkı kazanan talihliler ödüllerine kavuştu.

Can Bartu Tesislerimizde gerçekleşen mücadelede altı talihli Fenerbahçe Futbol A Takım oyuncularına karşı mücadele etti. Karşılaşmanın hakemi Damien Comolli olurken, Fenerbahçeli futbolcular WinWin takımı karşısında maçtan 9-2 galip ayrıldı.

Fenerbahçe sahaya Abdullah Yiğiter, Adil Rami, Sadık Çiftpınar, Okan Turp, Luiz Gustavo, Jailson ve Mevlüt Erdinç ile çıktı. WinWin takımında ise Fenerbahçe Futbol A Takımı’ndan Oytun Özdoğan geçerken Canku Bulak, İsmail Yüksel, Emre Can Öztürk, Özkan Demir, Efe Özdemir ve Mehmet Öcal sahaya çıktı. İkinci yarıda ise Efe Özdemir yerini ikizi Ege Özdemir’e bıraktı.

Karşılaşmayı izleyen Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kemal Danabaş, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Alper Pirşen ve Selahattin Baki maçın ardından talihlilere birer plaket takdim ettiler.

Ayrıca WinWin kampanyası kapsamında futbolcularımızla challenge kazanan taraftarımız Nezahat Çakan, Gustavo ve Jailson'a meydan okudu. Siirt'ten gelen taraftarımız, futbolcularımıza karşı topu üst direğe vurmaya çalıştı.

Yöneticilerimiz de talihlimiz Nezahat Çakan'a destekleri için teşekkür etti.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

Basın Fotoğrafları