FUTBOL

Y. Adana Demirspor maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıkıyor

03 Nisan 2024 Çarşamba 10:23

Trendyol Süper Lig’in 31. hafta maçında 3 Nisan Çarşamba günü (bugün) konuk edeceğimiz Yukatel Adana Demirspor maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıkıyor.
 
Futbol A Takımımızın iç sahada oynayacağı tüm maçların öncesinde düzenlenecek maç önü seremoni etkinliği ile Fenerbahçeli miniklere unutulmaz bir deneyim sunuluyor.
 
Fenerbahçemizin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Yukatel Adana Demirspor ile mücadele edeceği Trendyol Süper Lig maçının Futbol Seremoni Paketleri 3 Nisan Çarşamba günü (bugün) saat 11.00’de satışa açılacak.
 
Maç öncesinde forma, şort ve konçlarıyla hazır bulunan çocuklar, futbolcularımızla ele ele sahaya çıkacak; miniklerimiz Fenerbahçe heyecanını stadımızın çimlerinde yaşayacaklar. Futbolcularımızla birlikte sahada maç başlayana dek birlikte olacak çocuklarımız, maçın başlamasıyla birlikte desteklerini tribünlerimizden sürdürecekler.
 
Çocuklarımızın Fenerbahçe ile hayatları boyunca unutamayacakları bir mutluluğu yaşamaları ve bu projede yer almak için tüm detayları öğrenip başvurularınızı aşağıdaki adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 
https://www.fenerbahce.org/taraftar/mac-oncesi-seremoni