FUTBOL

V. Fatih Karagümrük maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıktı

22 Kasım 2023 Çarşamba 14:00

Trendyol Süper Lig’in 13. hafta maçında 26 Kasım Pazar günü konuk edeceğimiz VavaCars Fatih Karagümrük maçının Futbol Seremoni Paketleri satışa çıktı.

Futbol A Takımımızın iç sahada oynayacağı tüm maçların öncesinde düzenlenecek maç önü seremoni etkinliği ile Fenerbahçeli miniklere unutulmaz bir deneyim sunuluyor.

Fenerbahçemizin Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde VavaCars Fatih Karagümrük ile mücadele edeceği Trendyol Süper Lig maçının Futbol Seremoni Paketleri 22 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’te satışa açıldı.

Maç öncesinde forma, şort ve konçlarıyla hazır bulunan çocuklar, futbolcularımızla ele ele sahaya çıkacak; miniklerimiz Fenerbahçe heyecanını stadımızın çimlerinde yaşayacaklar. Futbolcularımızla birlikte sahada maç başlayana dek birlikte olacak çocuklarımız, maçın başlamasıyla birlikte desteklerini tribünlerimizden sürdürecekler.

Çocuklarımızın Fenerbahçe ile hayatları boyunca unutamayacakları bir mutluluğu yaşamaları ve bu projede yer almak için tüm detayları öğrenip başvurularınızı aşağıdaki adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

www.fenerbahce.org/taraftar/futbol-seremoni-paketi/anasayfa