FUTBOL

Antalyaspor maçında cezalı olan bloklar hakkında

30 Eylül 2019 Pazartesi 11:33

Futbol A Takımımızın, ligin 5.haftasında Ankaragücü ile oynadığı maç ile ilgili PFDK tarafından kulübümüze gönderilen yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiş; Takımımızın 4 Ekim 2019 Cuma günü  Antalyaspor ile oynayacağı maçta cezalı olan bloklar açıklanmıştır.

3- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 21.09.2019 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO D ve E blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine

Bu karar doğrultusunda;

1- MKE Ankaragücü maçımızı, yukarıda geçen bloklarda izleyen taraftarlarımız Antalyaspor maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

2- Yukarıda açıklanan bloklarda kombine sahibi taraftarlarımız, kombinelerini 3 Ekim 2019 Perşembe günü saat 09.00’a dek passolig üzerinden istedikleri kişilere veya Kulübümüze devredebileceklerdir.

3- TFF, E-bilet genelgesinin 13. ve 14. Maddeleri doğrultusunda, maça giremeyecek olan ve 3 Ekim 2019 Perşembe günü saat 09.00’a dek biletlerini devretmeyen taraftarlarımızın biletleri, kulübümüz adına aynı tarih ve saat itibariyle diğer taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.