FUTBOL

Gençlerbirliği  Maçında Cezalı Olan Bloklar ile İlgili Önemli Bilgilendirme

02 Aralık 2019 Pazartesi 10:11

Takımımızın, ligin 11.haftasında Kasımpaşa A.Ş. ile oynadığı maç ile ilgili PFDK tarafından kulübümüze gönderilen yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiş; Takımımızın 6 Aralık Cuma günü Gençlerbirliği maçında oynayacağı maçta cezalı olan bloklar açıklanmıştır.
 
1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, 08.11.2019 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-KASIMPAŞA A.Ş. Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle FDT'nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO KALE ARKASI E ve MARATON ÜST H blokta yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine,
 
Bu karar doğrultusunda;
 
1- Kasımpaşa A.Ş. maçımızı, yukarıda geçen bloklarda izleyen taraftarlarımız, Gençlerbirliği maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.
 
2- Yukarıda açıklanan bloklarda kombine sahibi taraftarlarımız, kombinelerini 4 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 11.59’a dek passolig üzerinden istedikleri kişilere devredebileceklerdir.
 
3- TFF, E-bilet genelgesinin 13. ve 14. Maddeleri doğrultusunda, maça giremeyecek olan ve 4 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 11.59’a dek biletlerini devretmeyen taraftarlarımızın biletleri, kulübümüz adına aynı tarih ve saat itibariyle diğer taraftarlarımız için satışa sunulacaktır.