DERNEKLERİMİZ

Fenerbahçe Dostluk Kütüphanesi Projesi’nin ikincisi Ankara’da hayata geçirildi

17 Ekim 2022 Pazartesi 16:44

KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nin (FBİDER), Sevgi Polenleri Çocuk ve Gençlik Platformu ile iş birliği yaparak hayata geçirdiği "Fenerbahçe Dostluk Kütüphanesi Projesi", Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Onkolojisi Servisi'ne yapılan kitaplık bağışı ile devam etti.
 
Kitaplık teslimi için yapılan törene Yönetim Kurulu Üyelerimizden Sertaç Komsuoğlu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Başhekimi Aziz Ahmet Sürel, KKTC FBİDER Başkanı Duygu Komsuoğlu, MKE Ankaragücü Kulüp Müdürü Bekir Aracı, Ankara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erol Özel, Dernek Genel Sekreteri Uğur İpkırmaz, Yönetim Kurulu Üyelerinden Volkan Akan ile Sevgi Polenleri Çocuk ve Gençlik Platformu Başkanı Levent Şaş katıldı.
 
KKTC Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği'nin öncülüğünde hayata geçirilen sosyal sorumluluk projesiyle, tamamen çocuklar tarafından yapılan kütüphaneler, bu sezon Fenerbahçemizin ligde oynayacağı her deplasman maçından önce o ildeki bir hastanenin onkoloji veya pediatri kliniklerine kuruluyor. Projenin ilk uygulaması Arabam.com Konyaspor deplasmanı öncesinde Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmünoloji Servisi'nde gerçekleştirilmişti.
 

Basın Fotoğrafları