BASKETBOL

Fenerbahçe Alagöz Holding - Perfumerias Avenida maçı biletlerinin satışı devam ediyor

08 Şubat 2024 Perşembe 13:47

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın 21 Şubat Çarşamba günü 19.00’da Perfumerias Avenida ile Metro Enerji Salonu’nda oynayacağı EuroLeague Women çeyrek final ilk maçı biletlerinin satışı www.mobilet.com üzerinden devam ediyor.
 
Bilet satışı: https://bit.ly/3HSD6WL
 
Perfumerias Avenida maçının bilet fiyatları şu şekildedir:
 
1. Sıra:  1500 TL
2. Sıra:  1250 TL
Tribün:  150 TL 
Öğrenci Tribünü: 75 TL
 
Önemli hatırlatmalar:
 
Fenerbahçe Alagöz Holding’in EuroLeague Women maçlarının biletleri yalnızca MOBİLET aracılığıyla satılmaktadır. Farklı platformlarda satışa açılan maç biletlerine itibar edilmemesi önemle rica olunur.
 
Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında fiziki bilet zorunluluğu bulunmamaktadır. Taraftarlarımız, www.mobilet.com üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya var olan üyelik ile web sayfasına giriş yaparak dijital bilet alımı gerçekleştirebilirler.
 
Bilet satışları, mobilet.com adresinin yanı sıra, 21 Şubat Çarşamba günü (maç günü) Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden de yapılacaktır.
 
Öğrenci tribünü biletleri, maç günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden satılacaktır. Salon bilet gişesi açılış saati 10.00'dır.