BASKETBOL

Fenerbahçe Alagöz Holding - Beşiktaş maçı biletlerinin satışı devam ediyor

08 Şubat 2024 Perşembe 14:02

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımızın 18 Şubat Pazar günü 15.00’da Beşiktaş ile Metro Enerji Salonu’nda oynayacağı ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 25. hafta maçı biletlerinin satışı www.mobilet.com üzerinden devam ediyor.
 
Bilet satışı: https://bit.ly/3UF3b2W
 
Beşiktaş maçının bilet fiyatları şu şekildedir:
 
1. Sıra:  1500 TL
2. Sıra:  1250 TL
Tribün:  150 TL 
Öğrenci Tribünü: 75 TL
 
Önemli hatırlatmalar:
 
Fenerbahçe Alagöz Holding’in ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçlarının biletleri yalnızca MOBİLET aracılığıyla satılmaktadır. Farklı platformlarda satışa açılan maç biletlerine itibar edilmemesi önemle rica olunur.
 
Basketbol karşılaşmalarına girişlerde ve bilet alımlarında fiziki bilet zorunluluğu bulunmamaktadır. Taraftarlarımız, www.mobilet.com üzerinden ücretsiz web sayfası üyeliği oluşturarak veya var olan üyelik ile web sayfasına giriş yaparak dijital bilet alımı gerçekleştirebilirler.
 
Bilet satışları, mobilet.com adresinin yanı sıra, 18 Şubat Pazar günü (maç günü) Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden de yapılacaktır.
 
Öğrenci tribünü biletleri, maç günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu bilet gişesinden satılacaktır. Salon bilet gişesi açılış saati 10.00'dır.