BASKETBOL

Yöneticilerimizin şampiyonluk sözleri

13 Haziran 2024 Perşembe 00:24

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Şampiyonluğunun ardından Yönetim Kurulu Üyelerimiz Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.  

Genel Sekreterimiz Burak Ç. Kızılhan: Bu taraftar, bu takım her şeyi hak ediyor

Takımı tebrik ederek sözlerine başlayan Genel Sekreterimiz Burak Ç. Kızılhan, “Çok mutluyum. Bu taraftar, bu takım her şeyi hak ediyor. Bu kupanın iki önemi var. Mevcut sezonun son kupası, Ali başkanımızın ve bizim yeni dönemimizdeki ilk kupamız. Herkesi tebrik ediyorum. Başkanımız, Sertaç bey, teknik heyet ve oyuncuların hepsini tebrik ediyorum.  İnşallah diğer kupaların da habercisi olsun” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu: Bugün canım kızımın mezuniyeti vardı mezuniyete gidemedim ama bu kupa O’na armağan olsun

Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu da, “Türkiye Kupası’nın ardından Süper Lig’de şampiyon olduk. Bu sene Final Four’a kaldık ama seneye Final Four’u da kazanmamız gerekiyor.  Bugün canım kızımın mezuniyeti vardı gidemedim ama bu kupa O’na armağan olsun. “ diye konuştu.

Yönetim Kurulu Üyemiz M. Hakan Safi: Şampiyonluğumuz tüm camiamıza armağan olsun

Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimizden M. Hakan Safi ise, “Dün mazbatamızı aldık, bugün de buraya kupamızı almaya geldik. Final sahnesini güzel yaptık. Şampiyonluğumuz tüm camiamıza armağan olsun. 'Ayağımız uğurlu geldi', diyoruz. Ali başkanımızın önderliğinde, Sertaç kardeşimizin başkanlığında basketbol şubesi daha iyi yerlere gelecektir. Lig ve Türkiye kupasını kazandık. Final Four oynadık. İnşallah seneye Final Four’da final oynayacağız ve o kupayı tekrar ülkemize armağan edeceğiz. Bunun da sözünü buradan veriyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.