BASKETBOL

Başantrenörümüz Aleksandar Djordjevic ve oyuncumuz Ahmet Düverioğlu’ndan galibiyet değerlendirmesi

05 Aralık 2021 Pazar 17:41

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, ING Basketbol Süper Ligi 11. hafta maçında HDI Sigorta Afyon Belediyesi’ni 100-51 yendi. Maçın ardından Başantrenörümüz Aleksandar Djordjevic ve oyuncumuz Ahmet Düverioğlu yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu:
 
Başantrenörümüz Aleksandar Djordjevic: "İlk bölümden itibaren maça çok iyi bir yaklaşımımız vardı. Bu sebeple farklı kazandık. Bazen takımlar rahatlar, biz bunu yapmadık. Açıkçası farkı da bu yarattı. Afyon takımının sıkıntılarının farkındayız, bunu anlıyorum. Biz de yapmamız gerekeni yaptık."
 
21 sayıyla en skorer ismimiz olan Ahmet Düverioğlu: "Böyle maçlarda ekstra konsantre olmamız gerekiyor. Bu maça onlardan daha konsantre ve ciddi bir şekilde çıktık. Herkes elinden geleni yaptı. Bizim için her maç önemli. Şimdi önemli bir EuroLeague maçımız var. Bazı oyuncularımız EuroLeague’de, bazıları ligde çok süre alıyor. Herkesin ekstra katkı sağlaması gerekiyor. Ben de bugün süre aldığım için ekstra katkı sağladım. İnşallah bunu EuroLeague’de de göstereceğiz.”