BASKETBOL

Fenerbahçe Beko, NBA Yaz Ligi’nde antrenörleriyle temsil edilecek

28 Haziran 2019 Cuma 11:35

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, NBA Yaz Ligi’nde iki antrenörüyle temsil edilecek. Teknik ekibimizin önemli birer parçası olan yardımcı antrenörlerimizden Erdem Can ve Berkay Oğuz, Utah Jazz organizasyonunun davetlisi olarak NBA Yaz Ligi’nde görev yapacak.
 
Geçtiğimiz yıllarda Erdem Can’ın görev yaptığı NBA Yaz Ligi’nde, başarılı çalıştırıcımıza bu kez Berkay Oğuz da eşlik edecek. Fenerbahçe Beko ve Türk basketbolu, bu  sayede NBA Yaz Ligi’nde iki antrenörümüzle temsil edilmiş olacak.
 
Erdem Can, üst üste beşinci kez Utah Jazz tarafından NBA Yaz Ligi’ne davet edildi. Başarılı antrenörümüz, organizasyon kapsamında 1-3 Temmuz tarihleri arasında NBA Yaz Ligi'nin Salt Lake City ayağında, 5-15 Temmuz tarihleri arasında ise Yaz Ligi’nin Las Vegas etabında, Utah Jazz teknik ekibinde görev yapacak.
 
Yardımcı antrenörlerimizden Berkay Oğuz ise NBA Yaz Ligi’nin Salt Lake City ayağında bulunacak. 27 Haziran'da Utah Jazz organizasyonuna katılan Berkay Oğuz, 1-3 Temmuz tarihleri arasında NBA Yaz Ligi'nin Salt Lake City ayağında Utah Jazz teknik ekibinde görev alacak.
 
Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini de NBA Yaz Ligi’nin Las Vegas ayağını yerinde takip edecek.