BASKETBOL

Zeljko Obradovic ve Ahmet Düverioğlu'nun maç önü görüşleri

29 Ekim 2019 Salı 18:57

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, Turkish Airlines EuroLeague 5. hafta maçında Maccabi Fox’a konuk oluyor. 30 Ekim Çarşamba günü (yarın) TSİ 22:05’te Menora Mivtachim Arena’da oynanacak maç öncesinde Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile oyuncumuz Ahmet Düverioğlu açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic: "Tel Aviv’de Maccabi’ye karşı oynamak hiçbir zaman kolay değil. Çok iyi bir atmosfere ve aynı zamanda iyi de bir takıma sahipler. Takım olarak içinde bulunduğumuz süreç düşünüldüğünde, reaksiyon göstermeye ve birlikte hareket etmeye hiçbir zaman olmadığı kadar ihtiyacımız var. " 

Ahmet Düverioğlu: "İstediğimiz sonuçları alamadığımız ve istediğimiz oyunu ortaya koyamadığımız iki maçın ardından, EuroLeague’de çift maç haftasına başlıyoruz. Rakibimiz iyi bir ekip. Özellikle iç sahada, taraftarlarının da desteğiyle iyi bir oyun ortaya koyuyorlar. Her pozisyonda yetenekli isimlere sahipler. Tel Aviv’de kazanmak her zaman zor olmuştur. Ancak bizim takım olarak reaksiyon göstermeye ve daha iyi oynamaya ihtiyacımız var. Takım olarak gücümüze inanıyor ve çok daha fazlasını yapacağımızı biliyoruz. Oyun planımıza sadık kalarak, kırk dakika boyunca galibiyet için mücadele edeceğiz."