BASKETBOL

Taraftarımız Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda özel bir etkinliğe imza attı

15 Aralık 2018 Cumartesi 16:35

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın, Afyon Belediyespor ile oynadığı karşılaşmada tribünleri dolduran taraftarlarımız, maçın ardından çok özel bir etkinliğe imza attı.

Ligin 9.haftasında Pınar Karşıyaka mücadelesi sonrasında taraftarımıza, oyuncularımızı yalnız bırakmamaları konusunda çağrıda bulunan Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’in sözleri, bugün salonu dolduran taraftarlar tarafından karşılık buldu. Afyon Belediyespor ile oynanan maçta Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’ndaki yerini alan büyük Fenerbahçe taraftarı, maçın bitiş düdüğünün ardından soyunma odasına giden Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve oyuncularımızı sahaya çağırdı.

Taraftarımızın tezahüratları eşliğinde yeniden parkeye gelen Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, takım kaptanımız Melih Mahmutoğlu ile oyuncularımız Luigi Datome, Sinan Güler ve Ali Muhammed, taraftarın sevgisine alkışlarla karşılık verdi. Takımımız parkeye çıktığında skorbordda taraftarımız ve takımımızla ilgili bir video oynatıldı. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Alper Pirşen ve Esra Nazlı Ercan da skorbordda oynatılan videoyu izledi.

Minik bir taraftarımız, tezahüratlar eşliğinde Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve basketbolcularımıza, hediyeler verdi. Bu özel etkinlik fotoğraf çekimiyle noktalandı.

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları