FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Sosyal Sorumluluk Projeleri Geliştirme Komitemiz Erzurum’da

Sosyal Sorumluluk Projeleri Geliştirme Komitemiz adına Erzurum Fenerbahçeliler Derneğimiz ile Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencileri tarafından ortaklaşa yürütülen “Yarınıma Dokunma” projesi kapsamında Erzurum’da öğrencilerle bir araya gelindi.

Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ayhan Doğan ve üçüncü sınıf öğrencilerinin yer aldığı proje kapsamında Erzurum Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Ersin Beyazoğlu ve dernek üyeleri, Erzurum merkezde belirledikleri 10 pilot okulu ziyaret ederek Fenerbahçe bayrağı, atkısı ve şapkası dağıttı.

Okul ziyaretlerinin ardından hem çocuklara hem de velilere, “Yarınıma Dokunma” projesi altında çocuk istismarına yönelik bir seminer verildi.

Seminerin ardından açıklamalarda bulunan Erzurum Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Ayhan Doğan, “Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün böylesine önemli sosyal sorumluluk projelerinde rol alması çok önemli. Ben hem kulüp yetkililerine hem komite yetkililerine çok teşekkür ederim. Bir teşekkür de Erzurum Fenerbahçeliler Derneği’ne etmek istiyorum.” dedi.

FOTOĞRAFLAR